Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Naiv kislány Rossz szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naiv kislány Rossz szexuális élményei után a szerelem megoldás lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 23 éves nő vagyok. Sajnos az élet meggyötört a szexualitás terén. Kezdődött mindez a vallásos szüleim nézetei miatt. Aztán két férfival is volt dolgom, mindkettőt szerettem- persze mindkettő kihasznált. Borzasztó volt velük az együttlét. Lehet oka az, hogy tudat alatt éreztem, hogy nem szeretnek, nrm tisztelnek ? Ha valaki tényleg belém szeret az javíthat a dolgon , vagy inkább ugorjak bele egy szexkapcsolatban és tanuljak meg mindent egy tapasztaltabb férfitól ?
2018. aug. 24. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Ha azt érezted, hogy nem szeret, nem lát szépnek, az a te élvezeteden sokat ront. Nem hiszem, hogy szexkapcsolat ezen javítana. Az se elég, ha csak a pasi szerelmes, de téged undorít. Kölcsönös szerelemnél őrületes tud lenni. De ilyet találni szinte lehetetlen az életben.
2018. aug. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezzel nem jutottam előrébb.
2018. aug. 24. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbálj meg lazítani.

A lényeg nem a szerelem, hanem a kölcsönös bizalom. Ha tudja mindkettőtök, hogy csak szex, és más semmi - legalábbis egyelőre -, az nem ront a dolgon. Az a bajod, hogy nem tudsz bízni a másikban, mert ezt verték beléd, meg a kötelességeket.


Kell egy olyan partner, aki kellőképp odafigyel rád.

2018. aug. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, egyébként szerintem egy szexkapcsolat jobb ebből a szempontból. A szerelemhez nem elég csak a kémia. Ahhoz idő kell, együttlét, de a frusztráltságod miatt a párkapcsolatod szenvedheti el a dolgot, és megint negatívan jössz ki belőle.


Arra figyelj, hogy ne dőlj be annak a dumának, hogy majd ő megmutatja, milyen a jó szex, meg ilyenek. Nem biztos az, lehet, hogy csak meg akar dugni, aztán jóccakát.

2018. aug. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha érezted, hogy kihasználnak, minek mentél bele?
2018. aug. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!