Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nem megy a kéz a kézben. Mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy a kéz a kézben. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Már 2 éve vagyok a párommal, de gimiben megkeserítették az életemet mert kiderült, hogy leszbikus vagyok. Olyan gátlások alakultak ki bennem, hogy ezt azóta sem tudom levetkőzni.

A kapcsolatunk megsínyli ezt.

Arra vágyom, hogy foghassam a kezét és érezzem, hogy összetartozunk, de nem megy, pedig sokat dobna a kapcsolatunkon... ugyértem, segítene.

(21 vagyok a párom 25)



2017. nov. 12. 01:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
De mit érzel ha megfogod a kezét, vagy ezt hogy kell elképzelni?
2017. nov. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem szoktassátok a dolgot. Sétáljatok olyan helyen ahol kevesen vannak vagy egyáltalán nincsenek emberek. Sétáljatok ott kézenfogva majd mennyetek mindig egy picit forgalmasabb helyekre
2017. nov. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ne agyalja, csak fogd meg minél sűrűbben, és ne foglalkozz azzal, hogy a szembejövő emberek mit gondolnak/mondanak, vagy hogy megbámulnak. Én szurkolok nektek!


29/férfi/hetero

2017. nov. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy eléggé kikészít ez engem.

A kapcsolatunk csak a 4 fal között létezik, és ez szörnyű érzés.

Eddig nem igazán érdekelt ez, de úgy 3 hónapja foglalkoztat. Boldog akarok lenni. Magam akarok lenni, és azt szeretném, hogy tudjak magasról tenni az emberek véleményére.

De nem megy. Itthon is úgy neveltek, és abban is élek, hogy remegjek, mit gondolnak mások.

Gimiben, elgáncsoltak, kiborították a táskám, összefirkálták a padomat és ment a folytonos beszólogatás. Tönkrementem.

Majd megismertem a jelenlegi páromat, akivel nagyon boldogok vagyunk, mégis a gátlásosságom, úgymond lassan depresszióssá tesz.

Tenni akarok ez ellen.

Nem akarok belenyugodni abba, hogy ilyen vagyok.

Az embereken nem tudok változtatni, ők meg fognak nézni, akár meg is fognak szólni, de én megtanulhatom ezt kizárni.

Ebben szeretném a segítségeteket kérni.

Előre is köszönöm!

2017. nov. 12. 01:34
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem a barátnőd is segíthet ebben, úgyértem ha ő nem "szorong" ennyire akkor esetleg bátoríthatna, hogy egyre jobban kezd leküzdeni magadban azokat a gátlásokat. Nekem nagyon sokat segített a mostani barátnőm abban, hogy ne féljek és mostmár merem felválalni magunkat és simán sétálok vele kézenfogva a városab. Sajnos egy problémám van hogy a szüleim még nem tudják, de mindennek eljön a maga ideje.

Remélem sikerül rendbetened magadban a dolgokat és még sokáig együtt maradtok. :)

2017. nov. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Miért kellene kéz a kézben provokálni az embereket? Jó helyen van 4 fal között, amit csináltok.
2017. nov. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert a lelkiismereted tudja hogy nem helyes amit csinálsz. Cica mellé kandúr való.
2017. nov. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ha tehetitek akkor menjetek másik városba, márha ez kivitelezhető, pl egy kis kirándulás, városnézés, nyaralás vagy valami, és ott úgyse ismer senki titeket.


A mai emberek többsége már elfogadó, jó persze nem mindenki, de a huszonévesek már elfogadobbak mint a gimisek, ahol menő volt klikkekbe lenni és a másikat kirekeszteni, bántani.


Remélem meg tudjátok majd oldani a problémát idővel, sok szerencsét! :)


22/L

2017. nov. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen, nyaralások alkalmával sokkal bátrabb vagyok én is, de sajnos most télen nem igazán tudunk menni kirándulni. :(

Köszönöm az eddigi válaszokat, és várom a továbbiakat! :)

2017. nov. 12. 11:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez a nyálas 29 éves pasi most minden kérdés alatt nyaliskodni fog a facebookról lopott sablonszövegével? Azt hiszi ezzel meghat valakit? Hú,de szánalmas🖓
2017. nov. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!