Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi a helyes megoldás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes megoldás?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. Kétszer voltam eddig szerelmes, mindkét alkalommal nőbe (viszonzatlanul). A fiúk sosem tetszettek vagy gyakoroltak rám hatást, viszont szex terén férfira vágyom. Van barátom, egy éve vagyunk együtt, viszont nem szeretem őt, de a szex isteni vele. Jelenleg az egyik barátnőmbe vagyok szerelmes. Egész nap csak rá tudok gondolni, rá vágyom. Nem tudom, hogy mit csináljak. Tudom, hogy keresnem kéne egy lányt, aki viszonozza az érzéseim, de nem tudom elképzelni a szexet egy velem azonos neművel. Viszont egy férfival nem tudok normális párkapcsolatot kialakítani, mert csak nőt tudok szeretni.

2016. okt. 16. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem biszexuális vagy, és tudnál nővel szexelni, illetve pasiba beleszeretni, csak még nem találkoztál eddig olyannal, akivel így alakult volna
2016. okt. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azért is örülök hogy a lányokhoz vonzódok mert sztem sokkal változatosabb, érdekesebb a szex lánnyal mint pasival. Sztem fantáziadúsabb. Próbáld ki lánnyal, és sztem érdemes tapasztalt lányt választanod ehhez...19/L
2016. okt. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
szerintem nem biszex, hanem homoromantikus heteroszexuális vagy
2016. okt. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%

Ezeket a bánat kategoriázálásokat hagyjuk már a francba 3. ...

Aki nőként őbe beleszeret, de szexuálisan a férfiak IS vonzzák, az biszexuális. Pont. A kérdező egyszerűen nem talált olyan embert, akiben mindkettő megvan, mondjuk ha még le se feküdt nővel, nem is tudjatja, milyen nővel igazából. Inenntől kezdve az egész címkézősdit ki lehet vágni a kukába.

2016. okt. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!