Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerelem szex nélkül? Kibírhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem szex nélkül? Kibírható? Egy szexpartner megoldás lenne

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, lány. A párommal nagyon szeretjük egymást, de nem tudunk szeretkezni. Egyszerűen nem megy. Én tudom milyen egy jó szex, ezért ez nekem nagyon hiányzik. Mit csináljak? Nem akarom otthagyni, mert egyébként minden más tökéletes, nagyon szeretem. Gondoltam talán ha lenne valakim csak a szexre, akkor jó lenne, szerintem őt se zavarná.
2016. jan. 25. 07:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy nem tudtok szeretkezni? Mi az akadálya? Nincs hely/idő?
2016. jan. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs faxa, vagy nem áll fel neki??

Egyébként kétlem, hogy létezik olyan pasi, akit ne zavarna, hogy a szerelmét más ápolja le, mert ő képtelen rá...


Nekem van egy olyan elvem, hogy csak azzal szexelek, akivel kapcsolatban vagyok, de beszélgetni bárkivel lehet. Szóval ha egy pasival nem jó az ágyban, akkor lapát. Ha nagyon jó vele az ágyban, de szellemileg nem üti meg a mércét (ami sajnos elég gyakori), akkor még lehet belőle valami. Elvégre ha csak egy jó beszélgetésre vágyok, vagy el akarok menni valakivel meginni egy kávét, ezt az igényem akár a legjobb barátnőm/kollégám/haverom is kielégítheti.

2016. jan. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Költőnő? ***** válasza:
ezt a nem megy részt fejtsd ki
2016. jan. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hülye kérdés tini
2016. jan. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem megy ha testileg minden rendben van.
2016. jan. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
gyere itt vagyok én 20/F :P
2016. febr. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!