Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fenekeles jo megoldas lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fenekeles jo megoldas lehet peldaul arra, hogy motivaljon a tanulasra? Fenekeltek mar el titeket? Tenyleg izgato?

Figyelt kérdés
2016. jan. 18. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
lány vagy?
2016. jan. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tanulnom kellene. De ha eéfenekelnének, felizgulnék. Nedves bugyival pedig tanulni nem lehet. Szóval engem ezzel csak szexre tudna valaki motiválni. :D
2016. jan. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyan én fiú vagyok és nem is izgat különösebben a dolog, de ha ez tényleg segítene, várom a jelentkezőket. Két nap múlva vizsgázok... :DD
2016. jan. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2-esnek igaza van, felizgulva tanulni szívásXD
2016. jan. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező bekaphatja a nemlétező f...omat is, mert holnap csak két vizsgám lesz, holnap után pedig egyetlen egy, de akkor se tudok tanulni, mert csak azon jár az eszem, hogy milyen jó lenne egy fenekelés.

Ha megbukok, akkor annak következményei lesznek, Kérdező! Téged foglak elfenekelni ÉN.

:D

2016. jan. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem keresett meg ezért lány, h ezzel ösztönözzem, mert korábban mással bevált neki...

Aztán még ha így is volt, velem inkább az volt a célja, h legyen társasága, mert nagyon önbizalomhiányos volt, és akár ezt is bevállalta, h foglalkozzon vele valaki.

(igazán olyan mennyiségű bűntetést kapott, ami más biztos motivált volna mást... Viszont ettől nem lett gyakoribb a találkozások száma, és szex re se lehetett fogni, mert az nem volt. Azt se engedte, h ha jól teljesített, akkor a fenekelések után jugalmazásként elélveztessem... Abba is maradtak a találkozások hamar)

2016. jan. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
70%
engem nem egyszer fenekeltek el, és közben már nekem is van lányom és ö is kap tölem. Szerintem segit a tanulásban is, de bizonyára van akit izgatja is a dolog.
2016. jan. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem lehet. Legalabbis nekem mar volt olyan h nem akartam tanulni addig amig a baratom a terdere nem fektetett es elfenekelt. Utana mindent megtanultam meg az is amit.nem.kellett:D
2016. ápr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!