Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, voltatok már 20as...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, voltatok már 20as éveitekben 50es pasival, akinek a szexuális teljesitménye legalább olyan jó volt, mint egy sokkal fiatalabb pasinak?

Figyelt kérdés

Ha igen, mit és hogyan csinált a pasi? Hogy jöttetek össze?

Hány évesek voltatok és mennyi a pasi?


2018. szept. 21. 15:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak olyanok mint a jó bor :)
2018. szept. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
72%
Én nem, úgy érezném, mintha az apámmal lennék.
2018. szept. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A szexben nagyon ott van némelyik. Ha ki vannak éhezve, akkor az elején gyorstüzelők, de hajtja őket az oromszerzesi vágy és jo latni, mennyire oda vannak, higy még meg tudnak fogni egy huszonévest. Én ezt látom az én otvenesemen.
2018. szept. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én 60 vagyok, de nem hiszem hogy minden 40-50-60-as férfi jó lenne a szeretkezésben! Csak borzadok amikor a kollégáim beszélnek az örömszerzésről, amit a párjuknak nyujtanak! Azt sem tudják, hogy "esetleg" mitől elégülhet ki egy nő. Én rengeteget olvastam róla, olvasok most is, és azt hiszem az életem/szexuális életem végéig tanulni akarok. Mert annyira széles a skála.
2018. nov. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!