Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan, hogy valakibe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy valakibe a szexuális teljesítménye miatt szerettetek bele? Vagy van olyan elképzelhető teljesítmény számotokra?

Figyelt kérdés

És ha volt már akkor milyen volt? Miért? Részletesen is lehet.


Vagy milyet tudnátok elképzelni ami teljesen magával ragadna?



2018. aug. 3. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Beleszeretni nem, de lányoktól tapasztaltam már, hogy bekerültem a topba náluk erősen és ezáltal kitörölhetetlen szimpátia lett irántam. Tudnék mondani én is ilyen lányt, viszont a körülmények miatt akit tudnék az kicsit kifordult emberileg magából velem szemben így összességében taszít a lány már, hiába volt jó.

Akivel oda-vissza pozitív tapasztalatunk van ilyen téren ő még mindig a párom. :)

2018. aug. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
hát, végülis, lehet szerelmesre baszni valakit
2018. aug. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de az ellenkezője már megesett.
2018. aug. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A nőknél tuti van ilyen.

Ha jól megrakod őket, akkor.

Viszont tudok ilyenről férfiban is, de csak egyet.

2018. aug. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Igen! Ha tudna egy pasi aktus közben orgazmust okozni nekem, tuti beleszeretnék. Privit ne írjatok, csak a kérdésre válaszoltam őszintén.
2018. aug. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. aug. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem volt akivel baromi jó volt a szex. 4 hónap után sem tudtam beleszeretni mert más téren meg nem volt az esetem.
2018. aug. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Szűz lánnyal voltam, jól átbeszélve csak szex kapcsolatra, és amikor jónéhány hónapmúlva továbbléptem volna kiderült, hogy ez számára már többet jelentett. Igaz én ha szexelek valakivel ,akkor az nemcsak annyi, hogy meg... aztán megyek, hanem beszélgetések is vannak, és lehetek alapján gondolt többet a dologról
2018. aug. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Velem nem fordult elő, volt aki baromira bejött az ágyban, de nem emiatt vagy csak emiatt szeretettem bele. Viszont örökre emlékezetessé tette magát azokkal, amiket műveltünk, ahogy vágyott rám, amikre képes volt - szóval ha szerelem nem is emiatt alakulna ki, de rettentő mély benyomás simán.


Fordítva viszont volt példa rá nem is egyszer. Szerénytelenség nélkül elég sok extrát tudok az ágyban és emiatt néha kerültem kellemetlen helyzetbe csak szexkapcsolat során. Mert normál kapcsolatban nyilván nem zavarja az embert, ha a partnere beleszeretett - sőt - de szexkapcsolatoknak ez az egyik legnagyobb megrontója. Márpedig ha épp nem akarsz többet... akkor nincs mit tenni. Már régen tudom, nem számít mennyit esküdözik a lány, hogy ő bizony nem lesz szerelmes, ha kegyetlen jó köztetek a szex, akkor könnyen meggondolja magát pár hónap után és kialakul benne az a kapocs.


Egy nagyon komoly kivételt is láttam azért, aki mondta hogy velem a legjobb a szex eddig, de nyugodjak meg nem fog belém szeretni és tényleg így lett. Több mint 1 év során sem alakult ki, ezért önfeledten tudtuk élvezni egymás társaságát, de ez a ritka kivételek egyike.


30/F

2018. aug. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!