Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egy 45 eves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 45 eves ferfivel milyen?

Figyelt kérdés
miben kulonbozik 45-50 evessel a szx mint egy 20-25 evesnel? Szerinteteke gy atlagos 45 eves milyen a szx teljesitmenye? Meddig birna?

2017. nov. 29. 22:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem megy el 2 perc alatt:D

Igaz két menet között sem elég 2 perc:)

2017. nov. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, velem csak 32 éves állapotban tesztelhető ;-)
2017. nov. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Gyere! Próbáld ki és megtudod!
2017. nov. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%
En ugy kepzelem.el, hogy hasonlo beszolasaik vannak,mint a harmasnak.:DD kicsit lelombozo tud ez lenni,mert a szuleim stilusat hallanam vissza,aki egyszerre bizarr es bena.:D persze nagyon teszik magukat,mert fiatal novel szeretnenek lenni,de engem a szuleim stilusa nem indit be. Egyebkent en azt sem tudom, hogy a mostani 23-24-25-max28 evesekkel milyen, engem meg ez erdekelne.:D
2017. nov. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A puding próbája az evés...
2017. nov. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztaltabb. Tudja mi fán terem a nő a női test a női orgazmus

23N

2017. nov. 30. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szia #6! ;)
2017. nov. 30. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

Ha kellően intelligens a pasi és nem egy besavanyodott férj, akkor sanszos, hogy őrült kellemes lesz.

Frázisoknak tűnnek, de igazak :

- nem élveznek el 5 perc után

- nem reszelnek, hanem valszeg fínoman dugnak

- ha kellően izgató a vizuális látvány (szép cicik, izgató popsilátvány stb stb), akkor akár órákig is élvezkednek veled-rajtad, a te örömödre-kényeztetésedre

- biztosan hosszú franciázásban is részesülsz

- nem az orgazmusszámlálás a legfontosabb szempont


Hát kb ezekre lehet számítani egy kb 40-es kultúrált !!! férfivel.

És sorry 10-20-onéves srácok de ez így van. Ti még a "húdeelőadmommagamkirálycsávóvagyokazedzőterembőlfeketebmwvel" irányból várjárok az élvezetes, kellemes szexet.

2017. nov. 30. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%
szia 48 eves vagyok es punk. egy ket punci volt mar a kezem ugyebe es minden korosztalybol sulycsoportbol egyaltalan. van olyan akit en szuztelenitettem egy ketto is. de idaig panasz soha nem volt es jo parral mai napig alkamankent osszejovok egy alkalmi eggyuttletre. viszont nem en vagyok aki hivja oket.azt hiszem ez mindent elmond. tudod egy erett pasi mar nagyon a minosegre hajt es nem a sajat elvezetet tartja eloterben hanem azt hogy jo legyen a puncinak mert akar masodik harmadik sokadik dugast kotottseg nelkul...
2017. nov. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
20%
Duma az van:DD
2017. nov. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!