Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40-50es pasik. Ti bele mennéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-50es pasik. Ti bele mennétek vagy nem?

Figyelt kérdés
Ha lenne egy csinos fiatal barátnőtök ti tartanátok e fenn egy külsőre sokkal gyengébb fiatal nővel szexkapcsolatot csak azért mert az szexbe sokkal több mindent ad mint az otthoni barátnő?!
2018. máj. 6. 18:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Egyáltalán hogyhogy kipróbáltad?
2018. máj. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Igen belemennék ilyen kapcsolatba !
2018. máj. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Még nem.

De sokkal bevállalósabb.

Kb mindenbe benne lenne amit szeretnék kipróbálni.

2018. máj. 6. 19:02
 4/25 A kérdező kommentje:

Kérdezitek mi mindenbe lenne benne..

Sok mindenben.

Anál, szájba élvezés,hármas még egy lánnyal stb.

Dughatnám mikor kedvem van, és imád szopni.

És ami legjobban izgat benne hogy szinte könyörög hogy dugjak vele.

Egyébként nem csúnya, csak olyan átlagos.

2018. máj. 6. 19:09
 5/25 anonim ***** válasza:
Válasz inkább a fiatal tüzes lányt dugod aki bármikor kereshet egy másik izgalmasabb társat vagy azt aki fiatal jobban néz ki és melletted van. Te döntesz. Úgyis meg fogod dugni itt csak megerősítés kell.
2018. máj. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
A csinos, fiatal barátnőd meg majd szexel egy jó testű huszonéves pasival, ha ügyes, még gyereked is lehet egy másik férfitól. xD
2018. máj. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Még nem tudom.

Igazából az a kérdés, hogy érdemes e megcsalni egy gyönyörű de mondhatni unalmas nőt, egy átlagos kinézetű de faszimádó nővel.

Valaki csak volt már ilyen helyzetbe?!

2018. máj. 6. 19:24
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Én kísérleteznék a barátnőmmel inkább az ágyban. Megpróbálnám tüzesebbé tenni. Ha meg nem jön össze, dobnám a helyedben, hiszen amint látszik, ez nem elég neked.
2018. máj. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Melyik hogy néz ki? Kép róluk? Szerintem mindegyik jó lehet csak megbeszélés kérdése.
2018. máj. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem is 19. éves barátnőm volt. 45.f vagyok. 9. voltam.
2018. máj. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!