Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40-50es pasik. Ti bele mennéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-50es pasik. Ti bele mennétek vagy nem?

Figyelt kérdés
Ha lenne egy csinos fiatal barátnőtök ti tartanátok e fenn egy külsőre sokkal gyengébb fiatal nővel szexkapcsolatot csak azért mert az szexbe sokkal több mindent ad mint az otthoni barátnő?!
2018. máj. 6. 18:58
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Végülis jó a hasonlat. :)

Képeket nem szeretnék a lányokról feltenni..

Van külömbség..

Kb olyan mértékű mint amilyet te leírtál az autókkal..

2018. máj. 8. 06:37
 22/25 anonim ***** válasza:
De kép nélkül nem lehet dönteni és nagyon érdekelne hogy mennyire szép az a csaj akinek a szépsége felér a másik csaj belsőjével és hogy az hogy néz ki.. Privátban sem tudsz linkelni. Vagy mutatni facebook fiókot? Minden helyzet más és más ami általánosságban igaz lehet az lehet hogy a tes esetedben hajszállal is de nem igaz. Viszont a döntésnek nagy lehet a jelentősége. Szóval nagyon nagyon kíváncsi vagyok hogy nézhet ki az a csaj amelyik ellensúlyozni tudja a sótlanságát a külsejével. Illetve hogy hogy néz ki az aki akárhogy ia töri magát és akármilyen jó is, vesztes mert nem néz ki olyan jól. De milyen jól, vagy nem jól ez itt a kérdés és ezen dilemma alól csak a képek adhatnak feloldozást.
2018. máj. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
most az a kerdes hogy egy unalmas de szep novel, vagy egy atlagos de bevallalossal legyel eguytt? neme ertem mi a kerdes :) a szepseg nem minden es amugy is mulando. egyszer elunk.
2018. máj. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

22-Képeket továbbra sem áll szándékomban feltenni a lányokról..

Szerintem anélkül is lehet képzelni egy bomba nőt aki után szinte minden pasi megfordul, meg egy átlagost akit valószínüleg észre se vettem volna soha, ha nem tudom meg, hogy milyen perverz nő rejtőzik benne..

23-Pontosan ez a kérdés :)

Igazából csak szexkapcsolatról lenne szó, semmi komolyat nem szeretne tőlem.

Legalábbis ezt mondja.

De azért mégis csak kockázatot vállalnék vele.

Viszont szimpatikus nagyon, és látszik hogy odaadó lenne, talán túlzottan is.

Viszont egyik lánnyal se lenne szép ha bele mennék, de azért izgat a dolog. :)

2018. máj. 9. 10:32
 25/25 anonim ***** válasza:

Nem. Kép nélkül nem lehet véleményt mondani.


Ott van pl Szabó Zsófi a magazinokból. Gyönyörűszép nő de annyira sótlan a kisugárzása hogy nem kéne. Viszont vannak szép nők akiknek a kisugárzásuk izgató.

Hiába írod le hogy gyönyörű és szőke és tökéletes testű, de a kisugárzása és az összkép nem látszik.


A másik meg átlagos? Vannak átlagos csajok akik átlagosan nem szépek és vannak akik átlagosak de van bennük valami.


De mindegy is. A lényeg hogy a konkrét esethez való korrekt véleményt nem lehet szavak alapján alkotni mert túl nagy benne a hibalehetőség.


A Balázs Show egyik felvételén volt ilyen dilemma. Egy vadabb fekete szép csaj és egy aranyos szelíd csaj közt kellett a csávónak választania. Szóban nem lehet elmondani mert van olyan vadóc csaj aki sokkal jobb mint a legtöbb visszafogott, de az az eset nem illett ebbe bele mert a szende csaj eszméletlenül aranyos volt.

2018. máj. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!