Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40-50es pasik. Ti bele mennéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-50es pasik. Ti bele mennétek vagy nem?

Figyelt kérdés
Ha lenne egy csinos fiatal barátnőtök ti tartanátok e fenn egy külsőre sokkal gyengébb fiatal nővel szexkapcsolatot csak azért mert az szexbe sokkal több mindent ad mint az otthoni barátnő?!
2018. máj. 6. 18:58
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Szakítani nem szeretnék.

Ez fel sem merült bennem.

A szexben meg ő nem élvezi ezeket a hármas meg végképp szóba se jöhet én meg nem erőltetek rá semmit.

Persze nekem is az lenne a legjobb ha otthon megkapnék mindent.

2018. máj. 6. 19:37
 12/25 A kérdező kommentje:

Képet nem raknék fel róluk. :)

A barátnőm 29 a másik csaj 27.

A barátnőm nagyon dekoratív szép arcú csinos.

A szerető jelölt olyan átlagos arcú,vékony mondhatni tinilányos alkat.

Kedves nagyon,és izgató benne hogy ennyire akar.

2018. máj. 6. 19:42
 13/25 A kérdező kommentje:

9 es.

Hozzád képest az én lányaim öregek :)

Te megcsalnád őt?

2018. máj. 6. 19:43
 14/25 anonim ***** válasza:
Nekem nem volnának öregek de valamiért az ilyen fiatal lányok találna be nálam. Nem tudom miért, lehet mert nagyon fiatalos vagyok?
2018. máj. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Én se szó szerint értettem. :)

Természetesen ők se öregek.

Sőt szerintem a legideálisabb korosztály minden szempontból.

Lehetséges,én is fiatalos vagyok.

Oda figyelek magamra.

De még mindig nem tudom dugjak e a csajjal éljem ki magam vagy ne csaljam meg a barátnőm?!

2018. máj. 6. 20:50
 16/25 anonim ***** válasza:
Jellemtelen vagy, bábunak tartod a barátnőd, ezzel kompenzálod a gyengeséged, dugás helyett azt ajánlom művelődj, mert jelenlegi sekélyes mentalitásod fürtöző az utókorra.
2018. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó ezt a hozzászólást.

Nem tekintem bábúnak, ha olyan lennék már rég megcsalhattam volna.

Egyszerűen csak csábító az ajánlat.

Kinek ne lenne az.

De attól még nem biztos,hogy bele megyek.

2018. máj. 6. 22:18
 18/25 anonim ***** válasza:
Pontosan ilyet keresek
2018. máj. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Milyet is utolsó? :)
2018. máj. 7. 07:38
 20/25 anonim ***** válasza:

Van egy Ferrarid ami 50-nel megy csak és max annyi kilómétert is... És van egy átlag régi kocka Hondád amelyik meg mint állat, gyorsul és full kényelmes is.


Mi élvezeted van a szép nőben? A nő nem csak egy hús, a nőnek a lelke és az elméje is kell. Na ha ez nem nőies mint a szép csajnál akkor az elég nagy gond.


Nem nézhetném meg a két csajt privátban? Most hogy így elmélkedek rajta egyre jobban érdekel ez a dilemma. Egész érdekes és feloldhatatlannak tűnik.


Ja amúgy a diszkréció alap. Felelősségteljes felnőtt vagyok aki nem adná tovább a képeket.

35F

2018. máj. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!