Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Roma lányok! Ti mikor mennètek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma lányok! Ti mikor mennètek bele egy laza kapcsolatba vagy kis játékba?

Figyelt kérdés
Min múlik, mi az ami kell ahhoz hogy igent mondjatok amolyan barátság extrákkal kapcsolatra?
2018. márc. 8. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen tarts el!
2018. márc. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hazdd nekik, h szerelmes vagy, éd már.kész is. Csak lelépni lesz nehéz, mert jönnek a tesok, és kiherélnek
2018. márc. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
irhatna egy roma lány
2018. márc. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Nem kell ahhoz roma lánynak lennie. Mindenki más ugyanúgy köztünk is vannak normálisak és könnyűvérűek mint a magyaroknál. Én félvér vagyok. És szerintem ez egyénfüggő kedves kérdező.
2018. márc. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
semmikor :D
2018. márc. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
El lehet itelni erte, de egy szepen kidolgozott testtel, mellette jo dumaval engem el lehet csabitani egy-egy alkalomra.
2018. márc. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!