Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 30-50es nők mennyire kapható...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30-50es nők mennyire kaphatóak szexkapcsolatra egy 20 évessel fiúval?

Figyelt kérdés

18tól 55ig szinten bármilyen korban megtudom találni a szépséget, de ez a 30-50 a legtabubb korosztály nekem a fiatalságomat tekintve és talán ezért is izgat ennyire, hogy valakivel kipróbáljam egyszer vagy akár egy tartósabb szexkapcsolatot.


Nyílván nem itt keresem a kalandot a gyakorin, de a 30-50 közötti nők leírhatnák, hogy őket mennyire érdekli egy ilyen felállás és, hogy ha már csináltak ilyet hogyan ismerkedtek meg a korom beli fiúval.



2018. júl. 16. 00:44
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Nekem eddig 30 feletti csajjal még egy éjszaka sem jött össze, nem hogy alkalmi meg komoly. Tapasztalatom szerint ez korosztály már nagyon pénzt nézi, meg csak tapasztalt idősebb pasi kell nekik, bár sok 20.as is ilyen. Inkább olyan csajt keress, aki veled akar lenni. Utoljára egy 31 éves csaj törte össze lelkem azóta is próbálok talpra állni. 24 F
2018. júl. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem életem legjobb szexre volt egy 31éves csajjal (edzőtárs).

Ha legalább 10ből 8as vagy és értelmesebb vagy az átlagnál (ez persze visszajelzéskből leszűrhető) akkor nyomjad, mert pozitív jeleket fogsz kapni.

Ja és hagyd hogy ő vadásszon le, mert azt szeretik ;)

Sok sikert!

2018. júl. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell hogy cáfoljam az első válaszolót. Az utóbbi egy évre visszamenőleg kétszer voltam idősebb nővel. Egyikük 38, másik 44 volt. A 44 évessel hosszan tartó szexkapcsolat volt. Egyik hölgyeményt sem érdekelte, hogy mennyi pénzem van.
2018. júl. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, 26F vagyok.
2018. júl. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Idősebb nő vagyok,van párkapcsolatom, és még véletlenül sem a pénzre hajtok. Igényes vagyok, jól nézek ki, és volt már fiatalabb pasival kapcsolatom. Jóval fiatalabbal. De nem 20 évessel.

Talán a 30 éves korban még keresgélhetsz, bár akkor már legtöbb nő a családalapításra keres tartós párkapcsolatot. Aki viszont nem, annál lehet,hogy szóba jöhetsz.De persze nem beszélek a nevükben.


A magam nevében 40+-os igényes nő, akár egyedül van, akár kapcsolatban, nem keresi a 20 éves sráccal történő szexkapcsolatot. Inkább 28+-35-ig.

2018. júl. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Változó szerintem de én kimondottan szeretem ezt a korosztályt. 36n
2018. júl. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik haveromnak a legfiatalabb nő az életében 36 éves volt. 16 éves kora él szexuális életet és most 33. Azért azt hozzátenném, hogy nem valami istennőkről beszélünk. Az én szememben neki nem nagyon van ízlése. Bár ennek ellenére biztos, hogy becsúszott néhány normálisabb. Nem tudom pontosan mennyi, de szerintem olyan 50 körül lehet az a szám, hogy mennyi nővel volt eddig. Zöme 40-50-ig, de volt feljebb is nem 1-2.

Semmi pénze nincs amúgy a srácnak, kifejezetten csóró. Nem is jóképű, viszont izmos. A szellemi szárnyalását illetően, hát nem a legélesebb kés a fiókban...

Ennek ellenére amit mondtam, hogy milyen külsejűek általában azok a nők, társadalmi helyzetben viszont elég nagy a szórás. Volt már szeretője egyedülálló gazdag 40-esnek is. Viszont a legfontosabb amit mondott.

"NINCS KÜLÖNBSÉG EGY 20 ÉVES ÉS EGY 40, AKÁR 50 ÉVES KÖZÖTT. LÁTSZÓLAG KICSIT ÉRTELMESEBBNEK ÉS ÉRETTEBBNEK TŰNNEK ELSŐRE, DE UGYAN AZOK A HÜLYE P@CSÁK AZ ÖSSZES TIPIKUS HÜLYESÉGÜKKEL EGYÜTT."

Ismétlem nem 1-2 nővel volt már. Próbált már mindent, rendes kapcsolatot, egyéjszakást és szeretőit is. Tényleg elég sok dolgot mesélt, de mielőtt azt hinné valaki, hogy mesélni sokat lehet, nem egyet láttam közülük és előttem is szedett fel a BKV-n. Nyilván egy tényleg igényes és jól kinéző 40-es számára azért nagyon nehezen jönne(vagy jött volna, mert most már azért 33) össze. De azért nem lehetetlen általánosságban 20-on évesen összejönni egy ilyen korú nővel. Mellesleg engem is környékeztek meg nem is egyszer, de ez nem az én világom. Akár most is csak egy telefonba kerülne az egyik(tudom ez gusztustalanul és nagyképűen hangzik, de így van sajnos). Meg van még nem egy ismerősöm akinek volt dolga velük fiatalon.

Ennyi példa után számomra megmosolyogtató itt a sok dámáskodó nő, hogy ők mekkora kincsek és halandó ember nem érintheti. Nagyon nem így van. Se nem olyan elérhetetlenek fiatalok számára és semmivel nem különbek mint a fiatalok. Sértettségről szó nincs, mivel hogy soha nem érdekeltek az ilyen korú nők, mielőtt valamelyik annyira magára venné amit írtam és jönne a hisztije.

2018. júl. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6%
Semennyire. Ha majd 30leszek még véletlen se feküdnék le egy éretlen kisfiúval.... nyogodtan lepontozhatsz
2018. júl. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!