Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért izgathat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért izgathat fel valakit (női oldalról) a sugar daddy kapcsolat?

Figyelt kérdés
És most ne azt válaszoljatok, hogy mert egy lotyó és csak a pénz kell neki, mert inkabb a felizgulás és a lelki oldalát próbálom megközelíteni.
2018. szept. 21. 14:30
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
40%

https://www.youtube.com/watch?v=ahZTWBB26Cw

E mellett nem egy ismerősömet próbálta tönkre tenni majdnem ex-neje/élettársa bevádolva, hogy molesztálta a gyereket. Köztük volt akinél az akkor 2 éves fiúval. Persze az orvosszakértő azonnal megállapította, hogy eszement baromság. Abban az esetben pl. az anya amúgy el is dobta a gyereket. 20 éve az apjával él és persze látni se akarná az anyját.

Rengetegszer ezek hamis vádak, persze a számokat meg eltolják. Te vagy az aki befogod ilyenkor a füled. Az emberek ritka gusztustalanok tudnak lenni, ha el akarnak érni valamit és ez alól a nők sem kivételek.

Mellesleg nem akartam ilyen mocskos dolgot elmondani, de nekem már volt dolgom lánnyal, aki részegen elkezdte mesélni, hogy őt is megerőszakolták fiatalon. Kb. egy órája ismertem. Pár másodperce mondja, hogy tudod te milyen érzés volt mikor lenyomták a száma a farkukat?! Közben meg ő próbálna rábukni az enyémre. Nem én kértem és nyilván nem is hagytam, hogy megtegye. De viszont a konklúzió ebből az, hogy persze aki éppen mesél egy ilyet és újra felidézi magában éppen, annak az első gondolata az lesz, hogy éljük már át újra és had vegyek már egy péniszt a számba! Mondhatom nagyon hiteles. Éppen ellenkezőleg reagálna egy ember.

Idézhetek nagyon sok véleményt, de határozottan túlnyomó százalékban a lányok éppen visszahúzódóak lesznek ilyen élmények után. Persze érdekes, hogy itt meg mindenki feslett perverz állat lett, akivel ilyen történt. Kicsit sem gyanús, hogy a ritkábbik eset itt a leggyakoribb. Egy asszony meg a lánya pedig pont nem szakvélemény és nem általánosságban beszél erről.

De ennél is fontosabb, hogy a korlátozásoktól viszont kivétel nélkül irtóznak az ilyen áldozatok. Szóval pont ilyenekből nem lesznek olyanok, akik a kikötözésre és BDSM finomságaira fognak vágyni. De persze itt ez alap.

Az ilyen temérdek dolog mellett tényleg elvárnátok, hogy minden bekiabált ilyen helyzetben azonnal készpénznek vegyék az emberek? Nem csak másoknak kell mondogatni, hogy hahó, hanem tényleg ezeket is mérlegelni kéne

Ki farkast kiált...

2018. szept. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

De a hozzászólások is beszédesek. Fizikailag lehet... De az adott okfejtésben szigorúan erről van szó és más dologban a saját véleményedre terelsz egy konkrét tanulságos helyzetet. Ez szerinted milyen magatartás?

De csak kis teszt

A nőknek ugye nagyobb a fájdalom küszöbük?

2018. szept. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Hűha. Kb úgy akarod megállapítani, hogy ki vágyik bdsn-re és ki nem és mit kéne megélnie egy ilyen lánynak, mintha valami szakértő, szexuálpszichológus lennél. Nem vagy képben a témával én annyit látok és van benned egy csomó dühösség és utálat. Feleslegesen nem fogok leállni ezek után veszekedni. Érdekes egyébként, mert nem csak a megerőszakolást, hanem a lopást, olest, kb barmit lehet amúgy jelenteni hamisan, masra kenni,stb. Szóval nincs nagyobb jelentőssége.
2018. szept. 22. 19:17
 24/29 anonim ***** válasza:
64%: gyakori jelenség a bdsm az ilyen nőknél. (ezt is első kézből tudom) még pedig nagyon egyszerű okból. Régen valaki, akinek nem kellett volna, csinált veled valamit, amit nem kellett volna. A sokkoló élmény miatt egy részed megragadt ott az egészséges fejlődésben. Maradt benned egy bántalmazott lány. És most később valakivel, akihez szexuálisan vonzódsz, csinálsz dolgokat-újra teremtve a régi élményt-de az agyadban most más a minta. Most van egy menekülőszavad. Most beleegyezel. Most nem félsz tőle. Akkoriban a szexszel összekapcsolódott a bántás, ezt a kapcsolatot már nem tudod és nem is akarod szétvenni. Ezt most egy játék. Élőben nehezen nyitsz, nehezen engedsz magadhoz közel valakit. De most van egy férfi, akivel játszol és aki erővel rávesz hogy nyiss, de úgy hogy közben nem tör össze, mert ott a menekülőszó, ott a bizalmi kapcsolat, ott a felnőtt kölcsönösség.
2018. szept. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Ez legalább egy értelmes válasz. De azért mert a saját tapasztalatod ez, vagy esetleg a pároddal van ez, azért nem mondhatod, hogy gyakori. Van egy tapasztalat de abból ne mondjuk, hogy gyakori. De legalább értelmesen megpróbáltál elmagyarázni valamit, látszólag hihetően is.

Mellesleg nem én vagyok a szakértő, hanem a szakértő meglátásait ismételtem vissza.

A reflex leszavazók értelmi szintje meg mindenki tudja hol van. Persze nyilván fel sem merült bennem más, de nem igazán hat meg. Attól még én kimondom a tényeket, még ha nem is tetszik és nem is tudtok értelmesen vele mit kezdeni.

A kérdésre pedig a válasz éppen ellenkezőleg. Kb. a fele. De alapvető sztereotípia és valami elborult kapaszkodó ez az elfogult nőknél. Ez vitathatatlan orvosi tény. De ha csak előzmény nélkül bárhova ilyet kiírnék, reflexből leszavazná minden nő. Mert képtelenek vagytok elfogadni az ilyen baromi egyszerű egyetemes tényt is és sztereotípiákhoz ragaszkodtok, amik nektek talán erőt ad, vagy nem tudom miért jó.

A lényeg, hogy ez tényleg egy jó példa erre a gondolkodásra és el kéne kezdeni elgondolkodni rajta egyszer az életben és nem csakazértisból reagálni. Legalább fejben, ha máshogy nem

2018. szept. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Én is a szakember véleményét tolmácsolom, ugyanis a pszichológusom szerint ez nem ritka jelenség, nagyon sok nő akit gyermekként szexuálisan molesztáltak (nem brutálisan) azok pont az olyan kapcsolatokat keresik tudat alatt, ahol ez megismétlődik. Ugyanis ezen a terülten gyógyulásra van szükségük, nem arra hogy ezt az élményt eltemessék feldolgozatlanul.


Vagy ha intelligensebbek és tudják, hogy ez nekik nem jó, akkor teremtenek helyzetet ahol ezt át tudják vinni a gyógyulásuk irányába (bdsm) régen vagyok ebbe benne, sokakkal beszélgettem erről emberekkel akik csinálják, és a pszichológusom is ezt támasztja alá. Sok szakember véleménye nem egyezik, de nőként, első kézből pontosan tudom, mit miért csinálok, ha tudatosan nem is így indult.

2018. szept. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Hmm..
2018. szept. 25. 00:23
 28/29 A kérdező kommentje:

Ezt meg nem akartam elküldeni.:D


Tehat, hm.. Szerinted azert vagyunk ilyen fura dolgokra, mert valahol ujraelve atertelmezzuk? Vagy ennek mi az oka? En csak ugy tudom csinalni, ahogy akkor tortent, máshogy nem is megy. Ettol meg kb undorodva, szegyelve erzem magam es bűntudatom is van tole. Attol van csak orgazmusom, ahogy es ami akkor tortent. Mikozben az emléke meg fájdalmas es szex közben eppen, hogy kerülom, hogy a ferfi személye eszembe jusson. Eleg kellemetlen, hogy csak ugy megy, meg dühítő, mert nem akartam es most olyan érzés, mintha igent mondanék ezzel ra... Lehet erted, hogy hogy mondom. Az én pszichológusom ezzel semmit sem tudott kezdeni. Nagyon bizarr, hogy totál hasonloakat akarok csinalni.:/ (szinten bizalmi, szerelmi kapcsolatban es nem ugy, ahogy akkor tortent). Egyszer egy szexualpszichologus könyvben is olvastam, hogy van olyan, hogy valaki máshogy nem kepes az orgazmusra csak, ha ujra azokat a dolgokat csinalja, amiket tettek vele, de ettol meg bűntudata lesz. Kb nalam ez van es nem tudom, hogy lehet ezen változtatni. Neked van tipped? (priviben is jo)

2018. szept. 25. 00:29
 29/29 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Igen, ezzel a lelkedet mented, hogy ugyanabba helyzetbe visszatérsz és ott élvezed. "lefeded" azt, hogy ott nem volt beleszólásod semmibe és azt tett veled, amit.

Ez nem rossz hozzáállás szerintem.


De ha egy jó pszichológussal dolgozol a problémán, talán máshogy is fogod tudni élvezni a szexet.

2018. okt. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!