Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért izgathat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért izgathat fel valakit (női oldalról) a sugar daddy kapcsolat?

Figyelt kérdés
És most ne azt válaszoljatok, hogy mert egy lotyó és csak a pénz kell neki, mert inkabb a felizgulás és a lelki oldalát próbálom megközelíteni.
2018. szept. 21. 14:30
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

# 9

Nem volt aranyeletem kiskoromban es semmi sem hullott az ölembe, tévesen ítélsz. Agresszív apukám volt és gyerekként is molesztaltak. Hűha milyen fényes.:) Képzeld, most lett jobb életem, hogy önálló lettem. Nem tudom honnan ered belőled ez a hímsoviniszta hozzáállás, de ne itt vezesd le.

2018. szept. 21. 15:51
 12/29 A kérdező kommentje:

#10

Miért vagy vele egyutt?

2018. szept. 21. 15:51
 13/29 anonim ***** válasza:

Őszintén?

Mert nincs családom,és ő biztonságot nyújt nekem.

És most nem feltétlen az anyagiakra gondolok.

Inkább arra,hogy tudom bármi is van ő mellettem áll.

De persze van ilyen kapcsolatnak árnyoldala is.

2018. szept. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Ez kicsit szomorú, habár teljesen megértem, hogy mindketten szeretnétek valahova tartozni. Az árnyoldalait megírnád nekem kérlek privátban? Nem akarlak mindenki előtt faggatni.:D
2018. szept. 21. 16:05
 15/29 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes, hogy itt minden lányt molesztáltak és megerőszakoltak...

Neked nem kéne itt levezetned a dolgaid és a fogalmazásom nem rólad szólt. Azt se tudtam, hogy lány vagy. Baromira nem volt lényeges egy általános jelenségről volt szó. Az a legjobb, hogy azt mondja valaki, hogy a fiúk alapvetően erősebbek. Arra egyből jön, hogy soviniszta!!!! Nem, ez egy tény, aki pedig így reagál rá, az már élből megbukott mint hiteles vélemény.

Mellesleg előbb tisztába kéne lenni a hímsovinizmus fogalmával. A sovinizmus alapvetően szélsőséges egy adott csoportot, nációt elfogultan éljenző és más csoportokat lenéző ideológia. Alapvetően ebből jött a nácizmus. A hím-soviniszta pedig, aki ugye a férfiakat magasztalja az egekbe a nőkkel szemben, a nőket alacsonyabb értékűnek tartja és jogaikat ellenzi. Olvasd akkor el amit írtam és mutass rá, hogy ebből hol volt benne bármi is!

Gondolkozni kéne, nem hisztizni

2018. szept. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

"Érdekes, hogy itt minden lányt molesztáltak és megerőszakoltak..."


Érdekes hozzáállás. Ehhez őszintén nem is tudok mit írni...

2018. szept. 21. 16:15
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt rossz gyermekkorom,szerető családan nőttem fel, nyugodt, kiegyensúlyozott, harmonikus légkörben. Imádom a szüleimet,mindíg tudtam (tudom) hogy számíthatunk egymásra bármikor bármiben.Szoval rám nem lehet mondani, hogy azért mert van valami gyermekkori lelki trauma... nincs. Tőlem több mint kétszer annyi idős az a férfi akihez nagyon vonzódom. Akivel egy nagyon mély érzelmes, őszinte kapcsolatom van,nagyon erős szexuális vonzalommal. Nem élünk együtt és semmilyen anyagi kapocs nincs és nem volt nem is lesz köztünk. Ami engem nagyon megfogott benne, az először "csak" a pozitív életszemlelete, a pozitív kisugárzása volt, szép nagy széles mosoly, :) közvetlenseg. Majd kiderült, hogy nagyon jó meglátásai vannak, remekül lehet vele megbeszélni nagyon sokmindent és úgy képes véleményt formálni, vagy információkat megosztani,beszélgetni, hogy abban nincs flegmasag, lekezeltseg, hogy ő nyilván mindenről többet tud, hanem az mindig olyan lélektámogató ahogy megnyilvanul, ahogy viszonyul hozzám.
2018. szept. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy 40-es férfi sportol, ápolt, és jó kinézetű, akkor kaphat magának 20 éves lányt anélkül is, hogy eltartaná. Persze egy ilyen fiatal lánynak mindenképpen imponál a férfi anyagi háttere, mert azért egy 20 éves fiú általában nem tud olyan anyagiakat felmutatni, mint egy 40-es. Nem tudja elvinni külföldre nyaralni, meg olyan ajándékokkal elhalmozni, pláne, ha még tanul. De ettől függetlenül beköltözni hozzá, és anyagilag az idősebb pasitól függeni, ez mégis csak prostitúció.
2018. szept. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Nem tartom annak, ha szerelmesek es nem az anyagiak miatt csinalja.
2018. szept. 22. 12:03
 20/29 anonim ***** válasza:

64% az ilyenek mint te, gondolom a hivatalos statisztikákat sem hiszik el arról, hány nőt molesztáltak már, hányat gyerekkorában, hányat kapcsolatban. Hány nőt öl meg a partnere évente......Az ilyenekre befogjátok a fületeket és azt hajtogatjátok, hogy a magyarok nem, ilyet nem,biztos a kisebbségiek stb.holott meg de. Engem is molesztáltak a családon belül, a szép magyar családomon belül.


Az meg bullshit, hogy a férfiak erősebbek. Fizikailag, testalkatilag igen, de egyébként....

2018. szept. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!