Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért izgathat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért izgathat fel valakit (női oldalról) a sugar daddy kapcsolat?

Figyelt kérdés
És most ne azt válaszoljatok, hogy mert egy lotyó és csak a pénz kell neki, mert inkabb a felizgulás és a lelki oldalát próbálom megközelíteni.
2018. szept. 21. 14:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
73%

Idősebb érett pasival szexelni sok fiatal lány ábrándotik illetve szeret

Az meg már csak hab a tortán ha a jóképű pénzes 40-50 -es fszi

Finanszíroz vagy ad egy kis “Zsebpénzt”

Ui.: nem volt ilyen kapcsolatom


24N

2018. szept. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Maga a kérdés hülyeség már bocs. Ennek nincs lelki oldala. Ha valaki az idősebbeket szereti, az nem pénzért szereti őket.


Ez a sugar daddy dolog csak egy szép kifejezés a prostira. A csaj lusta tanulni vagy dolgozni (tisztelet a kivételnek, elhiszem hogy van olyan, akinek nehéz a sorsa és ezért próbálkozik ilyennel, de ez a ritkább) viszont szereti ha el van kényeztetve a kis feneke, és ezzel a módszerrel még azt is megússza, hogy mindig más pasival kelljen szexelnie.

2018. szept. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Talán erzelileg az is lehet izgató, hogy gondoskodást es figyelmet kap a sb? Egy apuka korosztalybeli ferfi akar tenyleg segit neki (es nem az anyagira gondolok elsősorban). Ez apakomplexusra utalhat vajon?
2018. szept. 21. 14:51
 4/29 A kérdező kommentje:
Értem és tudom mit jelent a sugar kapcsolat, de én egy teljesen más megközelítésben próbáltam a témát megnézni, mert nem minden fekete fehér.
2018. szept. 21. 14:52
 5/29 anonim ***** válasza:
66%

A mai fiatalok már a gyors pénz kevés melóval elvet vallják, aztán persze a legtöbben rájönnek, hogy ez nem úgy működik, mint a tévében, de ugye aki bevállal egy ilyen golddigger kapcsolatot, azt azért igenis boldoggá és elégedetté teszi, hogy végülis megvan az életszínvonal és mellé van egy gazdag és jóképű pasija is (már, amelyik tényleg az érzelmi oldalát nézi és fontos, hogy jó pasi legyen az illető). Ráadásul egy idősebb, magabiztos pasira fel lehet nézni, amolyan mentorként is lehet rá tekinteni, ami szintén bejövős a fiatal lányoknak.

Saját tapasztalat.

40F

2018. szept. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
48%
#5 hozzáteszem, hogy nem biztos, hogy minden esetben jó, ha egy nő teljes mértékig a pasitól függ anyagilag. Ha a pali kidobja, akkor a maga erejéből nagyjából a híd alá tud eljutni ...okés éppenséggel hamar tud szerezni egy másik patrónust, de mivan, ha nem?
2018. szept. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Ezzel teljesen egyetértek. Viszont még mindig a kérdés az érzelmi részekre vonatkozik.:)
2018. szept. 21. 15:07
 8/29 anonim ***** válasza:
Akkor azt az hiszem megválaszoltam :)
2018. szept. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%

Még nem olvastam a többi hozzászólásod, már akkor tudtam, hogy úgy is megválaszolod magadnak. Nem értem miért nem eleve úgy tetted fel a kérdést. Nem jött elő, akkor egyből felhoztad. Annyira átlátszó.

Igen, persze hogy azért. Ráadásul ez nem csak olyan szimpla, hogy apakomplexus tipikus esete. Nem kell ehhez egy nyomot hagyó, de aztán meg nélkülözött apakép.

Alapvetően erről a részéről majd minden lányban benne van ez. Most persze, ki fogja kérni magának ezt minden lány, hogy neki nem is volt úgy kinyalva az ülepe. A nők képtelenek külső szemmel látni a helyzetüket. Azt minden lányos apa megmondhatja őszinte beszélgetés folyamán. A lányoknak a fiúkhoz képest aranyélete van gyerekkorban. Tanárok is, mindenki kicsit finomabban bánik a lányokkal. Aztán ez középiskola vége fele kezd el oldódni. Kicsit sokk a legtöbb lánynak, hogy a gyerekkor után szembesülnek a "való világgal". Ezek után persze jól esik megint visszacsöppenni egy megint eltartott, biztonságérzetet keltő és ajnározott életbe.

2018. szept. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
75%

Én 10 éve élek együtt egy 25 évvel idősebb férfival.

Van munkám,de mindig is ő tartott el.

Mert ő igy szerette volna.

Az én fizum,olyan zsebpénz féle.

Ennyit az anyagiakról.:)

Nem vagyok szerelmes belé,ezt ő is tudja.

De jól elvagyunk,vannak közös dolgaink,hobbijaink..

Emellett nagyon figyelmes és odaadó.

A legjobb barátom.

Persze ez nem egy igazi sugardaddy kapcsolat,de mégis hasonló..

2018. szept. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!