Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Velem van a baj vagy ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj vagy ez sugallhatja, hogy már nem olyan jó a kapcsolat mint régen?

Figyelt kérdés

Szóval röviden annyi, hogy jó ideje küzdök azzal, hogy eltudjak élvezni akkor amikor a párommal vagy amikor egyedül vagyok, de nem megy. Most már odáig fajult a dolog, hogy ha nincs velem a barátom a szex eszembe se jut sőt gondolni se akarok rá. Ha vele vagyok akkor igen, de akkor se vmi intenzív az érzés, hogy én annyira szeretném. Lassan 1 éve szedek fogamzásgátlót, gondoltam arra, hogy esetleg ez okozta ezt a nagy libidó csökkenést, de annyira nem vagyok biztos benne.


19L


2018. szept. 20. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
A fogamzásgátló egy nagy kalap szer! Minden tönkretesz a nőkben! És az alakotok is rámegy!
2018. szept. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Az elsőnek totálisan igaza van. És valószínűleg attól van nálad is ez a probléma mert rengetegszer találkoztam ilyennel és ugyanez volt a baj hogy a hormonok miatt nem kívánta a szexet az illető
2018. szept. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

Egyetértek a fentiekkel.


Az óvszert meg lehet szokni, cserébe érintetlen marad a női hormonháztartas.


Persze ne fogjunk mindent a tablettakra, az is lehet h csak ráuntál szexuálisan

2018. szept. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Párommal közöltem már, hogy elgondolkoztam azon, hogy abbahagyom, teljesen megértette. Még egy levelem van azalatt az idő alatt kitalálom, hogy mi legyen.

Igen utolsó az is lehet, hogy netalántán már nem vonzódok annyira hozzá szexuálisan. Ez majd akkor derül ki, hogy igaz e ha majd a gyógyszer szedését abba hagytam és el tellik egy kis idő.

2018. szept. 20. 21:31
 5/7 Boszorkány_ ***** válasza:

Szereted, de nem kívánod. Rá lehet fogni a tablettára is, de valószínűbb hogy ráuntál a partneredre.

Mióta tart ez amúgy?

2018. szept. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kb 4-5 hónapja, az utóbbi 1-2 hónapban vált ennyire rosszá a helyzet.
2018. szept. 20. 21:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a gyógyszer a baj!

Lehet okoz libodó csökkenést, de ha már ott vagy, biztosan nem amiatt nem tudsz elélvezni.

2018. szept. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!