Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mennyire tartózkodtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire tartózkodtok a mensi alatti szextől?

Figyelt kérdés

Ebben az időszakban őrülten kívánom a szexet, nonstop be vagyok indulva, folyton erre gondolok. Barátom viszont semmit se hajlandó velem ilyenkor csinálni. Soft tampont használok, így semmi vér nem látszik, ha benyúl, vagy behatol, akkor sincs semmi vér, olyan mintha meg se lenne. Ez a tampon erre van kitalálva, exeim még csak nem is érezték, van hogy nem is tudták hogy menstruálok éppen. Barátom viszont azt mondja, hogy őt már a tudat is undorítja, hogy szivárog belőlem a vér... Nem tudom hova tenni ezt a viselkedést. Erőltetni nyilván nem fogom, de rosszul esik és nehezen is bírom ki. :/

21L



2018. szept. 20. 23:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Semennyire, sőt, kifejezetten élvezem is ilyenkor. Teljesen más érzést nyujt ilyenkor a közösülés. Én nyalni is szeretek ilyenkor tampon nélkül is. Kb az összes partneremmel szexeltünk olyankor is, bár volt aki eleinte picit gátlásosabb volt, de hamar sikerült feloldódni, főleg miután látta, h valóban élvezem a dolgot, nem csak az ő kedvéért teszem.

30/f

2018. szept. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!