Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mennyire tartózkodtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire tartózkodtok a mensi alatti szextől?

Figyelt kérdés

Ebben az időszakban őrülten kívánom a szexet, nonstop be vagyok indulva, folyton erre gondolok. Barátom viszont semmit se hajlandó velem ilyenkor csinálni. Soft tampont használok, így semmi vér nem látszik, ha benyúl, vagy behatol, akkor sincs semmi vér, olyan mintha meg se lenne. Ez a tampon erre van kitalálva, exeim még csak nem is érezték, van hogy nem is tudták hogy menstruálok éppen. Barátom viszont azt mondja, hogy őt már a tudat is undorítja, hogy szivárog belőlem a vér... Nem tudom hova tenni ezt a viselkedést. Erőltetni nyilván nem fogom, de rosszul esik és nehezen is bírom ki. :/

21L



2018. szept. 20. 23:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a nő dönti el. Én úgy gondolom hogy vagyok annyira felnőtt a szexhez hogy engem nem hátráltatna, maximum az orális rész maradna ki mindkét oldalról ez esetben

De azért mondom hogy a nő dönt mert ha ő el tud annyira lazulni hogy élvezze a szexet akkor semmi akadálya :)

2018. szept. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
A barátom olyankor is simán csinálná
2018. szept. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Seennyire.
2018. szept. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Az én páromat nem zavarja, orál olyankor persze nincs, csak én szopom, amit imádoook.
2018. szept. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
Én nyalok is olyankor tampon nélkül is...jó az nem ártalmas
2018. szept. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Én csináltam a volt barátnőmmel és szerettem. Sajnos most egyedül vagyok.
2018. szept. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Enyémet szerencsére nem zavarja , ilyenkor én is nagyon kívános vagyok de orálin kívül ugyan olyan mint amikor nincs meg.
2018. szept. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16%
undorító, miért nem szrtok egymásra is?
2018. szept. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
16%
Kit dugjak meg menstruálás alatt?
2018. szept. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A volt barátnőmnél csináltuk ilyenkor is engem nem zavar sőt ha ilyenkor jobban kívánta es ilyenkor jobb is volt!!
2018. szept. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!