Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ilyen kevés igazi Dom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen kevés igazi Dom?

Figyelt kérdés

Szub lány vagyok és már jó ideje próbálok magamnak rendes domot találni, de azt vettem észre hogy egyrészt sokan nem veszik komolyan tehát linkeskednek és csak egy éjszakát akarnak úgymond mások meg sima húsdarabként tekintenek a szubra és pl a lelki részeket teljesen elhanyagolják vagy a szabályokat nem tartják be egy idő után.

Én vagyok a túl naiv hogy ezt hosszú kapcsolatban szeretném, vagy másoknál is ez van hogy a kapcsolat 0,5-1 év körül mozog?



2018. szept. 20. 11:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én pl olyan Dom-ot szeretnék akinek a BDSM egy élezforma

És nem a Szürke 50 árnyalata baromság miatt “divat Dom-oskodik” meg játsza az eszét rendes Dom-Sub kapcsolat

Kb. 10 éve vonz az alárendeltség

8 éve hogy utána olvastam szonte mindennek

5 éve hogy saját élményeket tudtam szerezni

Szóval én se vagyok “divat se ÁlSub”

24N

2018. szept. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

1igazi,szexi,vérbeli szadist Domina se nagyon van,ha már itt tartunk!

Sokan csak lehúzni akarják a sub ferfiakat,financial domination címmel,elsőkent bankszámlaszámot adnak,utalj ,,#" összegt,aztan csak utána adnak tel.számot(ha adnak egyáltalán)

2018. szept. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mi is titeket megununk,ezért lesz a legtöbb pasi homi,de sok sikert hozzá!!
2018. szept. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 mikeXxX ***** válasza:
Rövid kapcsolatban ez lehetetlen is lenne nem is alakul ki a teljes bizalom és a felismerés sem szerintem ! 39f
2018. szept. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 NagyDomB válasza:
Bár állítva kérdezni stilisztikailag nem helyénvaló, esetünkben a probléma súlya mentesíti a subot a büntetés terhe alól. Igazi DOM? Ne apróhirdetésben keresd. Ő fog téged levadászni.
2019. okt. 7. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!