Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ilyen kevés igazi Dom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen kevés igazi Dom?

Figyelt kérdés

Szub lány vagyok és már jó ideje próbálok magamnak rendes domot találni, de azt vettem észre hogy egyrészt sokan nem veszik komolyan tehát linkeskednek és csak egy éjszakát akarnak úgymond mások meg sima húsdarabként tekintenek a szubra és pl a lelki részeket teljesen elhanyagolják vagy a szabályokat nem tartják be egy idő után.

Én vagyok a túl naiv hogy ezt hosszú kapcsolatban szeretném, vagy másoknál is ez van hogy a kapcsolat 0,5-1 év körül mozog?



2018. szept. 20. 11:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, hogy mi alapján keresel magadnak párt és mit veszel figyelembe, de meglehet, ha jobban megismernéd a másikat, mielőtt bármibe belemennél vele elkerülnéd azt, hogy "mások meg sima húsdarabként tekintenek a szubra".
2018. szept. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 StevenUp ***** válasza:
27%
Mivel én egyenrangú partnerként tekintek a varátnőimre így engem nyugodtan kihuzhatsz a listáról mert annál jobban tisztelem a női nemet hogy 0-24 ben koebácsoljam őket
2018. szept. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%

Szintén Szub lány vagyok

És Én is azt veszem észre hogy igazi Rendes Dom férfiból alig van

Viszont Szub Pasikból Dunát lehetne rekeszteni

24N

2018. szept. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%

Aha, szóval te egy olyan "dom"-ot akarsz, akinek te mondod meg, hogyan viselkedjen. :D

Tök vicces amúgy, hogy a feminizmus előretörésével milyen meredeken megnőtt ezen "szub" lánykák száma. Drágáim, az igazi domok ott vannak vidéken, isszák a pálinkát és rakják a szénát a traktorra, otthon meg parancsolnak az asszonynak. Ti úgy hívjátok őket: bántalmazó. Tudom kiábrándító, meg a Szürke Ötvenben sokkal izgalmasabb az egész, de aki hitelesen képes ezt csinálni, annak ez nem egy puszta játszadozás, hanem életforma.

2018. szept. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Mert a pasik is olyan beszari ,bénák manapság!!
2018. szept. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
5: Valójában csak meguntak titeket.
2018. szept. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%

Lepontoztátok a négyest, de megerősítem. Röhej, hogy a szubnak 30 feltétele van, magyarul ő irányít, majd nyávog, hogy nem megy a dolog.


Én meg hihetetlen sok "álsub" csajt látok, ostoba és/vagy lehetetlen elvárásokkal. Irányítási mániával.


Nem ragozom, szemmel nem jobb a helyzet sub nőknél, mint ahogy Te írtad a dom férfiakat. F/38/dom

2018. szept. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#7

Egy D/S kapcsolat és egy bántalmazó kapcsolat között óriási különbség van. Ne mossuk már össze a kettőt.

2018. szept. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%
A 7-es vagyok. Teljesen igazad van, nyolcas, a kettő közel sem azonos, de - szigorúan személyes vélemény- én, aki nyelveket beszélek és éltem külföldön, elborzadok, micsoda kavalkád van a NŐI fejekben erről az egészről. Sok sub irányítgat, feltételek sorát szabja, az adott szó semmi (tenné ezt meg Finn- vagy Németországban...), azután szépen beleszalad kopasz bunkó BMW-sbe, és szenveleg. Kis hazánkban olyan erős a sub nő ÉN-je, hogy nem látja a Te-t, és csodálkozik,hogy a MI nem működik. Lehet lepontozni, így gondolom.
2018. szept. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%

Ez kicsit más dolog, de a lényege ugyan az lesz. A volt barátnőmnek egyszer poénból valamire mondtam, hogy megerőszakolom. Utána időről időre felhozta, hogy mikor erőszakolom már meg? Egy ideig azt hittem viccel, de egyre inkább azt láttam, hogy nem. Persze elve nincsenek tisztába a nők a fogalmakkal. Ha vágyik rá, hogy megerőszakoljam, az már eleve nem lenne erőszak.

A lényeg, hogy addig mondta, hogy egyszer gondoltam megleckéztetem, hogy ne fárasszon ilyenekkel. Mikor utoljára beszólta a hasonló hülyeségét. Megragadtam és magamhoz rántottam, majd elkezdtem szétfeszíteni a lábát. Először még röhögve hajtogatta, hogy hülye vagy és hasonlók, de utána egyre kétségbe esettebb lett. Már ott voltunk, hogy a jobb kezemmel a csuklójánál a két karját a feje fölött leszorítottam a másik karommal meg a bal combját feszítettem, a jobbat meg a csípőm támasztotta. Addigra már nagyon meg volt rémülve és akkor abbahagytam.

Nekem nagyon nem esett jól ez a kis rövid színjáték, de megérte, hogy túlestem rajta, mert soha többet nem fárasztott ilyenekkel. Mondtam is neki utána, hogy én szóltam, hogy higgye el, nagyon nem esne az neki jól.


Abból a szempontból tökéletes példa ez, hogy a nők azt se tudják mire vágynak. Elvont dolog van a fejükben szélsőségekről és nyers valójában a dolgok annyira már nem is tetszene nekik.

A fenti példa is mutatja, hogy mennyire nem. Tényleg rossz volt látni amúgy azt a kétségbe esést, így biztos nem érzitek át, ahhoz ott kellett volna lenni. Ugye végigfutott benne, hogy semmit nem tudott volna tenni. Tudta nagyon jól, hogy mekkora erő volt bennem és ha akartam volna fél kézzel összeroppantom.

Viszont akkor eszembe jutott, hogy vajon mennyi ilyen erőszak lehet, amiről valójában a nők tehetnek? Ha valaki nem olyan mint én és még kicsit talán élvezné is és akkor ilyen esetben nem állna le mint én? Olyankor vajon teljes mértékben a férfit kell elítélni, vagy enyhébben kéne eljárni, mert valójában a nő ingerelte fel, illetve valahol ő adott neki zöld utat. Az ilyen dolgokon szerintem el kéne gondolkozni.


A lényeg az egész dologban, hogy vigyázz mit kívánsz!

2018. szept. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!