Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bosszút akarok állni, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszút akarok állni, de hogyan? 20L

Figyelt kérdés
Srác igért mindent, én a sokadik csalódásom után, 3 év egyedül lét után, kezdtem benne bízni de csak megcsinálni akart khm.. Tudom, hogy "ettől nem leszek jobb" stb.. De én ezt meg akarom bosszúlni, képes lennék megfolytani! ötletek?

2018. szept. 18. 03:20
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
NEM 3 évig tartott. Eddig voltam szingli, eddig nem mentem bele ilyen helyzetekbe. Most azért akadtam ki, mert egyszer próbáltam bízni, de átvert. ui: helyesrást bocsi ><
2018. szept. 18. 15:50
 22/27 anonim ***** válasza:
3 év egyedüllét, és átvert a pasi! Valószínűleg könnyelmű voltál, mert nagyon be akartál pasizni! A srác meg kefélni akart egy jót. Most ne bosszulj meg semmit. Ha úgy érzed hogy becsapott, akkor tartsd szemmel, és amikor lesz egy komoly kapcsolata, azt tedd tönkre! :-) De a világfiak mindig csak meghegedülik a hiszékeny kislányokat!
2018. szept. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
# 22/22 És egyébként csúcs volt az együttlét legalább, vagy csak belédürített? De vágül is mindegy, mert godolom nem lesz folytatás! Privátban tudnék jó ötleteket adni amit nem tenne el...
2018. szept. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

megfojtani - így

Ne legyél bosszúálló, mert visszaüt. Ismerek olyat, aki bosszúból férjhez ment egy másik emberhez, akit nem szeretett, most ott van elváltan, mert elviselni sem tudta, ott van a gyerek is, persze, mindenkivel rosszat tett, még saját magával is, de a többiekkel jobban kiszúrt. Ne legyél ilyen!!!!!!!

2018. szept. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Oda se kellett volna biggyeszteni azt az "L" betűt. Anélkül is nyilvánvaló, hogy nőnemű vagy.
2018. szept. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Belátom, hülye ötlet volt a hirtelen a haragtól.. Viszont teljesen véletlen sikerült kiszúrnom vele. Most én jól vagyok, ő meg kevésbé.. De már nem is érdekel
2018. szept. 25. 04:50
 27/27 anonim válasza:
Vágasd le a hajad rövidre. Az én exem bolondult a hajamért, majd bele őrült és még az útját is kiadtam.
2018. szept. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!