Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bosszút akarok állni, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszút akarok állni, de hogyan? 20L

Figyelt kérdés
Srác igért mindent, én a sokadik csalódásom után, 3 év egyedül lét után, kezdtem benne bízni de csak megcsinálni akart khm.. Tudom, hogy "ettől nem leszek jobb" stb.. De én ezt meg akarom bosszúlni, képes lennék megfolytani! ötletek?

2018. szept. 18. 03:20
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Sokadik csalódásod. Szóval volt egy pár. Ugyanakkor 3 éve egyedül vagy 20 évesen. Tehát 17 éves korod előtt volt sok dolog. Nem mondok semmit.

Annyit viszont mondanék, hogy ezzel kapcsolatban volt nem olyan rég egy téma. Erre hívtam fel a figyelmet és linkeltem is. Azóta mint ez a kérdés is csak alátámasztotta a dolgot továbbra is. Annyira a nők sajátja ez a bosszú. 50-1 ilyen kérdést nők tesznek fel. Szerintem neked is kérdező utána kéne olvasnod magának a bosszúnak. Pszichológiai és jellemrajz szempontjából. Elég tanulságos lenne. Remélem, de csak remélni tudom, hogy talán elgondolkoznál utána magadon

2018. szept. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a kulcsszavakra is felhívnám a figyelmet.
2018. szept. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Nőlj fel.
2018. szept. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
63%

"Srác igért mindent,"


*ígért


Nem az ígéretekre kellene figyelni, hanem a tettekre.

Némely férfi a csillagokat is lehazudja az égről, hogy puncit kapjon.Lépj tovább, ne foglalkozz vele.

2018. szept. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Szóval 3 évig kitartott melletted. Mitől lenne szélhámos? Mibúl gondolod hogy kihasznált? Mert egy-két gyenge pillanatában könnyelmű igéretet tett?

Nem arról van szó hogy azt mondta hogy kapsz egy kocsit ha egy hétig dugsz vele ...

Azon gondolkozz el inkább hogy benned hol lehet a hiba. Egy szélhámos nem áldoz 3 évet az életéből egy nőre. Addig dugja amíg meg nem unja vagy nem talál jobbat, ez max. 1-2 hónap és nem 3 év.

2018. szept. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
45%
Feküdj le velem, ez jó bosszú szerintem.
2018. szept. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Szexelj a legjobb barátjával! Róla pedig terjeszd el baráti körben, hogy pici farka van és egy nagy nulla az ágyban!
2018. szept. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Sehogy, inkább nézzél magadba. "Ígért mindent." Mit? Autót, nercbundát, gyöngysort vagy mégis mit? Ha nem anyagi dolgokról van szó, az meg már rég gyanús ha valaki nagyon ígérgeti... Pár szép szóért eleve nem kéne azonnal széttenni a kis tipegőidet, ha meg ilyen buta vagy még a bosszúból is te jöhetnél ki rosszul.
2018. szept. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
nem vagyok naív. Neki is sokáig tartott mire ide jutottunk, és nem egészen voltunk józanok ezért vettem lazábban. Soha senki nem vágott át ezzel.. Eddig.
2018. szept. 18. 15:43
 20/27 A kérdező kommentje:
A legjobb haverjával nem jó ötlet és nem csak azért mert meleg xd Másrészről lehet gyerekes, de ő megérdemelné és egy jó bosszúval talán rombolhatnék az egoján. ráfér
2018. szept. 18. 15:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!