Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogos ha ezért valamilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos ha ezért valamilyen bosszút akarok? 19/L

Figyelt kérdés

Szóval volt egy 21 éves fiú aki hajtott rám egy ideig, de aztán hirtelen közbe jött egy másik lány.


Ez a másik lány elküldte nekem a közös beszélgetésüket amiben ő mondta hogy miért csinálja eezt, hiszen ő rám hajt? és akkor a fiú olyat írt, hogy akkor legalább küldjön magról szexi képet hogy kiragassza a tarkómra miközben szexel velem...


Ezután olyan szépséghibáimat kezdte kritizálni, amiken lehetetlen változtatni, tiszta genetika (Nem írom ki nehogy hasonló lányokat megbántsak)


Végül letörölt fb-ről minden szó nélkül ,minden adatát titkosította, kivéve hogy kapcsolatban van ezzel lánnyal, és most csináltak közös képeket és azokat is kirakta hogy mindenki láthassa, de minden más adata csak ismerősöknek van...


Jogos hogy most valami rosszat akarok neki? vagy rossz ember vagyok akkor én is?


2016. máj. 30. 17:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Úristen...

Nem mindenki ember, valaki csak hasonlóan néz ki.


De szerintem próbáld meg az egészet elfelejteni és nem foglalkozni velük.

2016. máj. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd a fenébe, az ilyen kétszínű taplók nem érdemelnek meg ennyi törődést.

Amúgy én azt a másik lányt nem értem, hogy azok után hogy volt képes egy ilyen sráccal összejönni, hogy ilyen megnyilvánulásai voltak...

2016. máj. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
az ilyen retardáltat áhh hagyjuk említésre sem méltó, de igen vannak emberbőrbe bújt izék...
2016. máj. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%

Haragtartónak lenni olyan, mint forró szenet marokra fogni azzal a szándékkal, hogy valaki másra hajítjuk azt; mi fogunk elsőként megsérülni.

A gyenge bosszút forral, az erős megbocsájt, a bölcs meg sem bántódik.

gyerekes vagy, ez borzasztó. rakd át a kérdést tini kategóriába

2016. máj. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%

Tessék, a mai lányok...az ilyen barom csak szórakozik a nőkkel, megalázza őket és még így is ő kell nekik.

ENNYIT ARRÓL, HOGY NORMÁLIS ÉRTELMES FIÚ KELL NEKIK ÉS FONTOS A KÜLSŐ.

Ha a másik lánnyal csinàlja ezt, akkor most te járnál vele...

2016. máj. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
Klisé, de igaz: majd az élet elrendezi. Fog ő még beszopódni, ne aggódj.
2016. máj. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A csaj miért küldte el neked a beszélgetést ha ezzel a fiúval együtt van?
2016. máj. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%

Aki most itt elkezdte kritizálni a kérdezőt, ilyenekkel hogy gyerekes, az is emberileg egy 0.


Szerinted egy 19 éves lány ha ezt tették vele, milyen állapotban lehet???

2016. máj. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
43%
Kár, hogy nincs olyan kategória a Tini és Felnőtt párkapcsolatok mellett, hogy Gyépés párkapcsolatok...
2016. máj. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
20%

8: Gyenge érvelés ez, ha fogod a kérdező pártját.

" 21 éves fiú aki hajtott rám egy ideig, de aztán hirtelen közbe jött egy másik lány"

Ebbe benne van minden. Hajtott rá egy IDEIG, Mennyi az az idő ? Nap/Hét/Hó. S a Kedves kérdező Lányunk mit csinált ez idő alatt ? Elviselte hogy bókolgat, segget nyal neki a fiú ?

Ha nem lépsz, nem adsz jelet, még is miből találja ki a fiú hogy mi a szándékod ?? Mai lányok.. taktikája... seggüket nyaldostatják másokkal ameddig csak lehet, hogy az egójuk duzzadjon, aztán meg utolsó percbe kapkodni meg rákenni mindent a másik nemre.. Ez az egyik.

Másik Hiba. Eleve az, hogy amit mással beszélnek, az nem tartozik rád. Nem kell irigykedni. Ez gusztustalan, egy ember sem szereti ha a háta mögött kimásolják amit irt. Én ha ezt megtudnám azonnal Tiltanám mindkettőtöket.

2016. máj. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!