Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogos ha ezért valamilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos ha ezért valamilyen bosszút akarok? 19/L

Figyelt kérdés

Szóval volt egy 21 éves fiú aki hajtott rám egy ideig, de aztán hirtelen közbe jött egy másik lány.


Ez a másik lány elküldte nekem a közös beszélgetésüket amiben ő mondta hogy miért csinálja eezt, hiszen ő rám hajt? és akkor a fiú olyat írt, hogy akkor legalább küldjön magról szexi képet hogy kiragassza a tarkómra miközben szexel velem...


Ezután olyan szépséghibáimat kezdte kritizálni, amiken lehetetlen változtatni, tiszta genetika (Nem írom ki nehogy hasonló lányokat megbántsak)


Végül letörölt fb-ről minden szó nélkül ,minden adatát titkosította, kivéve hogy kapcsolatban van ezzel lánnyal, és most csináltak közös képeket és azokat is kirakta hogy mindenki láthassa, de minden más adata csak ismerősöknek van...


Jogos hogy most valami rosszat akarok neki? vagy rossz ember vagyok akkor én is?


2016. máj. 30. 17:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%

Lehet jogos, de ne tedd meg.

Inkább írd ki a problémádat, vagy akár meséld el nekem privátban. Jobb ha elmondod hogy mi bánt, mintha valamit tennél ami később rosszul sül el.


Én is hasonlóan összetörtnek érzem magam, mert elég kemény kritikát kaptam. Most a darabjaim próbálom szedegetni. Engem is hasonló dolgokkal méltattak. Még azt is megkaptam, hogy miért nem hasonló emberekhez közeledek. És a helyzet kezelése is hasonló volt a másik fél részéről.


Nem hinném, hogy rossz ember lennél, de ha belemész ebbe a játékba, könnyen válhatsz te is rossz emberré. Elfajulhatnak a dolgok, ők ketten vannak, sunyik és alattomosak. A srác aki ezt tette, valszeg elég dörzsölt, alacsonyabb és felsőbbrendűségi komplexusai is lehetnek. Nem tudod mit válthatsz ki belőle és nem biztos, hogy jót is tenne neked most egy komolyabb konfliktus. Ez nem egy olyan dolog, amit le kéne nyelned, hanem egy olyan, amin túl kell lépned. Aki ezt tette veled egy rohadt kis féreg. Ha maradna sem kéne már neked és találsz nála jobbat.

Nem érdemli meg, hogy bánkódj érte. Ezért javaslom, hogy hagyd inkább annyiban. Ha most bosszút állsz, az olyan, mintha utána akarnál nyúlni, mert kell neked. Inkább válj le róla és magadban is szakadj el. Ha rosszat akarsz neki, akkor magadban még kötődni fogsz hozzá, lehet később is. Szóval hagyd a francba.


Szerintem lenne elég fiú, aki örülne a társaságodnak és meg is becsülne.

2016. máj. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd őket a francba..., ennyit sem érnek!

Majd jön a következő, aki normálisabb lesz. Igen, én is utáltam ezt a dumát. De tényleg jönni fog majd. Persze nem olyan könnyen ám, mert előtte egy rakat idióta is be fog majd találni...;)


Az élet majd bosszút áll rajtuk, nyugi!

2016. máj. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
29%

Fuh, éppen lejövőben vagyok a cigiről, szóval eléggé szétszórt vagyok, de megpróbálom összerakni a képet.

Tehát van egy srác, aki hajtott rád X ideig, most csak a tisztán láthatóság kedvéért mondjuk azt, hogy 1 hónapig. Ezalatt az egy hónap alatt te hányszor adtad jelét annak, hogy elfogadod az ő közeledését? Felteszem egyszer se, vagy csak rettenetesen zavarosan. Mármost, ha valaki közeledését rendre elutasítják, akkor az a valaki előbb-utóbb fogja magát és felhagy a próbálkozással, mert észreveszi, hogy feleslegesen pedálozik és csak az idejét vesztegeti olyasvalakivel, akinek esze ágába sincs elfogadni őt. Ezek után egyáltalán nem kell csodálkozni azon, hogy bepöccen és átmegy $eggfejbe, hisz a folyamatosan szélmalomharc eléggé frusztrálttá teszi az embert. Röviden: a srácnak elege lett abból, hogy egy feneketlen kútba kell borítania az idejét és az energiáit.

Van egy olyan érzésem, bár lehet ez az elvonási tüneteim visszhangja csak, hogy téged nem az zavar igazán, hogy mindenféle tahó dolgot mondott rólad, hanem az, hogy már nem hajt rád, vagyis nem fordítja rád a figyelmedet, hanem valaki másnak szenteli az idejét. A kicsinyes bosszúvágyaid is abból az irigységből ered, hogy az az ember, aki oly hosszú ideig (hogy milyen hosszú nem tudom, mert szokás szerint nincsenek részletek) szentelte neked a figyelmét, hirtelen másra fordítja azt és te ezt, mint inzultust éled meg a személyed ellen és egyszersmind rettenetesen irigy vagy, hogy a figyelem nem rád összpontosul. A suttyó megszólalásai csak ürügyek arra, hogy tűket szúrj a woodoo babába, a valós indok az irigység.


"legalább küldjön magról szexi képet hogy kiragassza a tarkómra miközben szexel velem..." - Ezt viszont megadom, egész kreatív beszólás volt a részéről.

2016. máj. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
36%
Nem vagyok egy 0. de nem lehet sajnálni egy buta kis 19 éves lányt aki szerint a bosszú a megoldás?! milyen ember az ilyen? mi értelme van? kinek lesz jobb ettől?azért élt át ilyet mert szórakozott, utána meg ráb. aszott, ennyi. nem ápolgatni kell, hanem megmagyarázni hogy rossz úton halad ilyen felfogással nem lehet élbi
2016. máj. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
54%

#14

Nem mondta, hogy a bosszú a megoldás. Azt kérdezte, hogy jogos-e.

"Milyen ember az ilyen?"

Képzeld, egy olyan ember, akinek vannak érzései. Neked is rosszul esne, ha megalázna valaki, akiről azt hitted szeret téged.


A kérdezőnek is van persze valamennyi felelőssége, hogy egy ilyen felszínes tajparaszt valakihez kötődik, de mint írta, csak hajtott rá. Ettől még nem kellett volna így bánni a kérdezővel.


"Azért élt át ilyet, mert szórakozott"

Ember, te normális vagy? Én komolyan szoktam kritizálni a nőket a viselkedésükért. De gondolkozzál már, ki volt ebben a történetben a szemét! A srác minden szó nélkül törölte le fbról.


"nem ápolgatni kell, hanem megmagyarázni hogy rossz úton halad ilyen felfogással nem lehet élbi"

Az olyan embereket kellene ápolgatni, akik olyanok, mint a #14. Fogd már fel, te gyökér, hogy nem gázolhatsz bele valakinek a lelkivilágába. Főleg nem úgy, hogy előtte barátkozol vele (hajtasz rá), majd megtudja hogy miket gondolsz róla valójában. Végül még tiltod is és kihirdeted a boldogságos újdonsült kapcsolatodat.


Milyen beteg állat képes ilyen helyzetet kialakítani és ezt eljátszani valakivel? Én elítélem az erőszakot, de ebben a dologban egy nagyon nagy érzelmi manipuláció van, ami valaki ellen irányul. Kívülállóként vagy olyan emberként, akinek nincsenek érzései, ezt nehéz megérteni. De az ilyen fizikai erőszak nélküli megaláztatások és "terrorakciók" sok ember életét keserítik meg és néhány helyzetben valódi erőszakká is fajulnak. Nem azt mondom, nem helyes valódi erőszakkal reagálni egy mentális csapdára, de a társadalomban meg szokott történni.


Nagyon nehéz egy ilyent elviselni valakitől, úgy hogy az akivel eljátszották érzi a fájdalmat és látja hogy az elkövető nemcsak büntetlen, hanem még elégedett és boldog is. Erős személyiség kell hogy ezen túltegye magát.


Ezért is állok a kérdező oldalán és javaslom neki továbbra is, hogy hagyja az ilyen sz@r alakokat és legyen inkább boldog.

2016. máj. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat.


Sokan vágták a fejemhez, hogy hajtott rám én meg biztos hideg voltam, tényleg bocsi hogy nem vagyok olyan r****nc, mint a amsik lány hogy 3 nap alatt párkapcsolatba kerültek.


És a fájdalmam oka nem az, hogy hiányozna, hanem ez a szándékos alázás, nyilván nekem már nem kellene ilyen...

2016. máj. 30. 20:09
 17/18 anonim ***** válasza:
írhatsz ide kis regényt attól nem lesz igazad, én nem sértegettem a kérdezőt, sőt te sértegettél engem idióta, olvasd vissza amit írtál semmi értelme, ez a nő egy buta kis p.csa, amúgy én is nő vagyok te barom
2016. máj. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Sokan vágták a fejemhez, hogy hajtott rám én meg biztos hideg voltam, tényleg bocsi hogy nem vagyok olyan r****nc, mint a amsik lány hogy 3 nap alatt párkapcsolatba kerültek. "


1.) Már miért lenne r***nc a másik lány?

Van esetleg valami elôírás, hogy meddig kell kerülgetni a dolgot, mielôtt az embereknek ildomos összejönni?

Értelemszerûen nincs.

Ha úgy érzed, hogy még nem jött el az ideje, akkor folytatni kell az ismerkedést, de az ismerkedôs szakasz nem egy öncélú kötelezô rítus, amit az elôre megírt koreográfia szerint kell eljárni: ha úgy érzed, hogy egybôl kellôen egymásra hangolódtatok, akkor fölösleges köröket kár futni. Meg az is van, hogy mindenkinek más a hozzáállása a dolgokhoz, van, aki már csak akkor akar "hivatalosan" is összejönni a másikkal, amikor már azt is el tudja képzelni róla, hogy majd 80 évesen együtt ülnek a kandalló mellett az unokákkal - és van, aki úgy van vele, hogy puding próbája az evés, tehát ha kölcsönösen bejövünk egymásnak, akkor próbáljuk meg együtt, aztán meglátjuk, mi lesz belôle.


2.) attól még, hogy te még inkább ismerkednél, az nem jelenti azt, hogy elkötelezettséget és kölcsönös érdeklôdést ne lehetne mutatni a másik irányába, egyértelmûen jelezve a másik felé, hogy az, hogy ebbôl valami lehessen, az számodra is ugyanolyan fontos - sôt, ezt nagyon is kéne ilyenkor, ha elvárod, hogy a másik kitartóan folytassa az ismerkedést..

Nem tudhatom, hogy hogy történt az ismerkedés köztetek, de az itteni reakcióidból ítélve - meg abból, hogy a srác elég egyértelmûen sértve érezte magát, és láthatóan élvezi a helyzetet, hogy talált nálad "jobbat" (az ô szemszögébôl nézve legalábbis) -, gyanús, hogy te inkább passzív fél voltál az ismerkedésben, aki úgy állt hozzá, hogy a fiú küzdjön csak meg érted, amíg te kiértékeled az ô teljesítményét.

És ha igaz a gyanú, akkor a srác reakciói, ha nem is kedvesek, de emberileg teljesen érthetôek.


Szóval én inkább elôször ezt az oldalát próbálnám végiggondolni, hátha a jövôre nézve még hasznos lehet.

És ha ezt végiggondoltad, és még mindig ugyanolyan dühös vagy, akkor még mindig ráérsz azon agyalni, hogy hogyan állj bosszút (bár valószínûleg úgyse tudsz)

2016. jún. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!