Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bosszút akarok állni, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszút akarok állni, de hogyan? 20L

Figyelt kérdés
Srác igért mindent, én a sokadik csalódásom után, 3 év egyedül lét után, kezdtem benne bízni de csak megcsinálni akart khm.. Tudom, hogy "ettől nem leszek jobb" stb.. De én ezt meg akarom bosszúlni, képes lennék megfolytani! ötletek?

2018. szept. 18. 03:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
68%
Tölts velem egy laza hétvégét :D ideális bosszú ha látja hogy jól érezd magad :)
2018. szept. 18. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
62%
Mielőtt felhúzod a farkára a gumit,kenjél bele egy kis paprikakrémet. Vagy beszéld rá hogy hagyja magát kikötözni,aztán hagyd ott,valaki majdcsak megtalálja. És ha már ki van kötözve,jól el is verném a helyedben. Alázd porig,pálcával vagy valami jó csípős eszközzel jó alaposan csapkodd meg a meztelen fenekét. Meglátod,élvezni fogod...
2018. szept. 18. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehet, ne ly-nal akard megfojtani, mert csak a pontos j-től van esélye megfulladni... :D
2018. szept. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
ne legyél már ennyire gyerekes..
2018. szept. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
45%

Mivel érzelmileg nem tudsz rá hatni közvetlen, mert leszär téged. Ezért vagy egy olyan kapcsolatát kell tönkretenni ami számit neki, vagy fizikailag kell bosszút állnod.

Mondjuk én nem ajnálom egyiket se, mert utána még méllyebbre süllyedsz és szärabbul érzed magad. De ha nincs annyi eszed, hogy a saját boldogságoddal törődj, akkor igy jártál.

2018. szept. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
47%
Hát ez sajnos benne van a pakliba h csak azért ígért össze mindent h lefektessen,ne higgy el mindent nekik és akkor nem ér csalódás, Ne bosszuskodj hidd el utána sem lesz jobb, lépj túl ezen és ne pazarold rá az idődet többet.
2018. szept. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

A legjobb bosszú ha találsz valakit akivel boldog vagy és ezt ő is látja.


De ha a fellengzős érzelgős maszlag nem jön be akkor feküdj le vele még párszor. Mond neki, hogy neked a szex is jó ha csak az van, és közben vedd rá minél megalázóbb dolgokra. Ha ügyesen és kitartóan csinálod akkor szinte bármire rá tudod venni, de ez hosszú idő...

2018. szept. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ne gondolkozz a bosszún, megfogja ő kapni máshonnan amit megérdemel, egyetértek vele aki azt mondta hogy az lenne az igazi ha lenne ha találnál egy jó kapcsolatot.
2018. szept. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen eléggé nem egészséges a latasmodod. Én is csalódtam már nem kevés emberben de az a legdzanalmasabb ha ilyen idióta bosszukon agyalsz mint egy alsós. Ne foglalkozz vele és éld az életed. Ennyi. Ja meg nojj fel.

20L

2018. szept. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
46%

Ne legyél hülye

Azért mert egy hiszékeny naív lány vagy nehogy már a pasi legyen hibás

Veled még a tehén lepényt is meglehetne etetni ha azt mondja ez a fullos pasi hogy az Rántotthús!!!



24N

2018. szept. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!