Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik véleményére vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik véleményére vagyok kiváncsi, hogyan tudnám semlegessé tenni?

Figyelt kérdés
A barátom megtudta,hogy az előző pasim az arcomra és a számba is élvezett. Azóta teljesen megváltozott nem kezdeményezi a csókot és puszit sem ad, Ez így hosszútávon nem fog működni, de nem szeretném elveszíteni. Ő még sosem élvezett rám. Más férfiakat is így érint? Visszacsinálni nemtudom.

2018. szept. 17. 19:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Visszacsinálni nem fogod tudni es ezt nem lehwt semmis de a barátod elég kisfiú ha így fogja fel!
2018. szept. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna mi volt előttem. Velem mindent csinálhatnál amit a fantáziád kiad.
2018. szept. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
19%
Hát 23 évesn elég gyerekes a gondolkodása
2018. szept. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
61%

Azért gondolj bele a helyzetébe! az exed a képébe vág egy ilyet...

Én alapvetően úgy állok egy lányhoz, hogy alapból elkönyvelem, hogy nyilván szopatták már életében, hogy vulgárisan fejezzem ki magam. Nem arról beszélek, hogy folyton ez jár a fejemben, de ez a kiindulás, így az elején valamilyen szinten elfogadja az ember.

Senkinek nem jó az előzményekkel szembesülnie. Aki szembesül vele, annak adott pillanatban ez nem a múlt, hanem a jelenben villan át rajta.

E mellett hiába tudja mindenki, hogy senki sem olyan ártatlan, meg tiszta, de nem szeretne ezzel ilyen direkt módon szembesülni.

Nézd, engem is zavarnak az ilyenek, nyilván nem töltenek el jó érzéssel. De egyrészt ezekről nem kell beszélni, másrészt meg nem szabad ilyeneken agyalni. Tehát én amennyire csak lehet ezeket mellőzöm. Persze valahol belül fájnak.

Persze az én esetemben az is van, hogy én ártatlanabb is vagyok mint a lányok zöme és nyilván hasonlót is szeretnék. De ilyenekkel még nálam sem dől össze a világ.

Nem tudom mikor történt ez és mióta van ez az állapot, az nem derül ki. Szerintem próbálj meg még egy kicsit úgy tenni, mintha nem történt volna semmi! Mutasd ki a szeretetedet és várj! Lehet majd túlteszi magát rajta, nem kell egyből leírni a kapcsolatot. Hullámvölgyek és problémák mindig lesznek. Nem kell azonnal mindenkit eldobni, amint van egy probléma, mint ahogy ezt javallják most is sokan. Ha probléma van a gyerekemmel, akkor azt is eldobom és csinálok, vagy keresek helyette egy másikat? Vagy, hogy viszonyultok ti ahhoz akit szerettek?

2018. szept. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
A barátod egy álszent kis kényeskedő fkalap. Te meg ne szo pd le, mert hát más nők szájában volt a bréje.
2018. szept. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Az utolsó ezt nagyon jól mondtad
2018. szept. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Olvasva a kommenteket.. Durva, hogy milyen előítéletek vannak a szexualitással kapcsolatban!

Nézzük másként a dolgot, mint lélek és szex.


Ha valaki szexelt mással előttünk akkor az mocskos lesz érte?

Ha valaki szeretett mást előttünk akkor az semleges lesz érte?


Hogy is van ez?


Aki a lelke kiteljesedésével boldogsághoz jut a szerelem által az természetes, igaz?

Kit vetünk meg azért ha már mást is szeretett előttünk? Miért nem vetjük meg érte?

Azért mert nincs jogunk más boldogságát bűnként kezelni!


Ezzel szemben aki a testiség kiteljesedésével boldogsághoz jut a szex által azt már pejoratívan címkézzük fel?

Miért is vetünk meg bárkit is azért mert szexuális értelemben így, vagy úgy cselekedett a múltban? Megvetjük miközben akkori cselekedetével egy célja volt, a boldogság elérése. a boldogságé.. sajátja és akkori párjáé..


Hibáztatás helyett miért nem tarunk inkább önvizsgálatot?

Hogy a csudába ítélhetünk el és nézhetünk más szemmel olyasvalakire aki a múltban saját maga boldogsága érdekében cselekedett?

Bárki is úgy gondolja, hogy az aktuális párja múltbeli cselekedete személy ellen elkövetett cselekmény volna? emberek... Mégis kit bántott ezzel? Megmondom.. a kicsi egonkat..

2018. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Úgy kidobnám mimt macskát sz**ni
2018. szept. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
egy hatalmas lúzer a pasid ha ez igaz. Dobd ki
2018. szept. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Akkor mát meg sem dug téged mert más farka is járt benned?
2018. szept. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!