Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik véleményére vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik véleményére vagyok kiváncsi, hogyan tudnám semlegessé tenni?

Figyelt kérdés
A barátom megtudta,hogy az előző pasim az arcomra és a számba is élvezett. Azóta teljesen megváltozott nem kezdeményezi a csókot és puszit sem ad, Ez így hosszútávon nem fog működni, de nem szeretném elveszíteni. Ő még sosem élvezett rám. Más férfiakat is így érint? Visszacsinálni nemtudom.

2018. szept. 17. 19:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én magasról letojnám
2018. szept. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
Nyilvánvaló ha az akivel vagy már előtted volt mással is akkor nem csak nézték egymást
2018. szept. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2018. szept. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%

Meg tudod nekem magyarázni, hogy mi a francért kell részletesen ecsetelni a kedves párodnak, hogy hogy ba**tak meg és hová élveztek rád/beléd?

Gondoltad, hogy ez neki jól esik, ettől kívánatos leszel? Több eszed is lehetett volna. Simán lehet, hogy megundorodott tőled emiatt és még csak nem is hibáztathatod érte.

Egy dolog, hogy van az embernek múltja, más dolog, hogy a szexuális dolgokat nem mindenki szereti megtudni részletesen.


Semlegessé ezt már aligha tudod tenni. Beszélj vele, hogy hogy látja ezt, mit érez, aztán majd döntötök a továbbiakról.

2018. szept. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
50%
más férfiakat nem de ő nem férfi,kisfiú,még kisebb aggyal.
2018. szept. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szopizd le és hagyd, hogy az arcodra és a szádba is élvezzen. Ne érezze azt, hogy ő nem kapja meg, amit az exed. Hidd el, akkor előbb utóbb túllép ezen.
2018. szept. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok ?
2018. szept. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Adj neki időt először is.
2018. szept. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%

Jajj.. szexuálisan éretlen a pasid. De iszonyatosan.

Ülj le vele beszélgetni.. mond el, hogy ez természetes dolog. Vele is simán megteszed.. ez számodra az elfogadás jele / vagy téged izgat hogy oda élvez ezért kérd őt is.


Lényeg az elfogadás.. mármint neki kell téged elfogadnia.

Viszont ezt a nem tudom visszacsinálni dolgot nagyon gyorsan felejtsd el! Ugyanis nincs mit visszacsinálnod, nem tettél semmi rosszat. A pasid egyszerűen éretlen/borzasztóan rossz neveltetést kapott. Dolgozni kell rajta.. nehéz dió. Sok szerencsét!

2018. szept. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem tőlem tudta meg, az exem szólt be a barátomnak. 22l 23f
2018. szept. 17. 19:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!