Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindenki véleményére kíváncsi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki véleményére kíváncsi lennék, fiúkéra, lányokéra és melegekére is?

Figyelt kérdés

Igazából az a baj, hogy nincs csak szimplán szexualitás kategória és nagy átfedéssel 2 alkategóriába kéne kiírni 2 kérdést.

Régen meleg ismerős mondogatta, hogy miért nem megyek el táncolni meleg bárba. Persze elengedtem mindig a fülem mellett és nem foglalkoztam vele.

Viszont mostanság eszembe jutott ez a dolog. Nem tudom, hogy ma mennyire vannak meleg szórakozóhelyek és milyen műsorok vannak, illetve milyen időközönként. Szóval általában nem tudok semmit a témában, hogy jelenleg mi a helyzet. Nekem régen egész jó keresetet mondtak. Tehát ez lenne a kérdésem egyik része.

A másik része pedig az, hogy megalázónak nyilván megalázó, de vajon milyen mértékben? Itt tényleg kíváncsi vagyok fiúk, lányok és melegek véleményére egyaránt. Szerintem lényegtelen, hogy meleg táncol hetero nőknek, leszbikus férfiaknak, vagy hetero melegeknek. Maga a helyzet szerintetek mennyire vállalható, mennyire szégyellni való? Nyilván testiségről szó sincs. Mindent a szemnek semmit a kéznek. Nem tudnának annyit fizetni, de nőknek sem árulnám magam, szóval alapvetően van egy határ.

Persze tudom, hogy magát a strippties dolgot egyesek elítélik, de általánosságban elfogadottabb. Ezzel tisztában vagyok. De azért lássuk be, ez meg van még egyszer csavarva.

Ott a másik dolog, hogy mennyire kell titkolni, hogy az ember nem meleg, mennyire törik meg az érdeklődés, ha tudják hogy az ember nem az. A titkolózás már megint felvet egy morális problémát és megaláztatást, ami az embernek nem fér bele.

Szóval belátható, hogy ez elég bonyolult kérdés, mindenkihez szól és nincs rá megfelelő kategória



2018. aug. 7. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Ezt neked kell tudni. Ha vannak bizti-boyok is, akkor menj nyugodtan. Különben ugy járhatsz, hogy elmész nyugodtan dolgozni gyanútlanul, azt mire haza érsz, már b u z i vagy
2018. aug. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs semmi megalázó abban, ha táncolsz, a közönség mindegy, hogy heteró vagy meleg. Munkaként kell felfogni. A szexuális hovatartozásod magánügyed, én nem hazudnék, fölösleges, esetleg kellemetlen szituációkat eredményezhet.

Én úgy vettem észre, hogy a melegek nagyon toleránsak, elfogadóak a heterókkal ellentétben.

2018. aug. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"Patrick, olyan a szexuális kultúrád, mint egy vikingroham"

Az ember szexuális beállítottságán nem lehet változtatni. Szóval azért ez nem így működik.

Ha meg arra gondolsz, hogy megerőszakolnának, akkor arra meg azt mondom, hogy a női táncosokat se szokták megerőszakolni. A meleg nem egy külön faj, csak más a szexuális orientáltsága és nyilván köztük is vannak erőszak tevők, nem csak a heterok között, de ahhoz amit mondasz csapatokban járó erőszaktevő melegekről kéne beszélnünk. Azért azt meg beláthatod, hogy elég abszurd. Az én külsőm meg nem felfújt konditermi izom, szóval egy pici félsz sincs bennem, hogy egy véletlenül szembejönne az a 10000-1 erőszakos meleg és ne tudnám megvédeni magam.

2018. aug. 7. 18:56
 4/6 A kérdező kommentje:

2-es igen, itt van a kutya elásva. A közönség akkor probléma, hogyha számít az ember beállítottsága. De még ennek is vannak árnyalatai. Mert vagy szimplán nem beszél róla az ember, vagy az utána való fokozat, hogy tereli a témát és csúsztat. Vagy egyenesen hazudik róla. De hogy mi ilyen téren a helyzet arról nyilván a melegek tudnának nyilatkozni.

Azért ide írtam ki a kérdést, mert kommentelők között látni melegeket. Viszont homoszexualitás témát biztos kevesebb hetero nézi. Ez is érdekes, hogy őket jobban érdekli a másik oldal és szokásaik, mint fordítva

2018. aug. 7. 19:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kicsit szégyenlős vagyok, ezért szivesebben táncolnék melegek előtt, mivel nem vagyok meleg és nem érdekel a véleményük.
2018. aug. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok homokos de van az a pénz amiért qrvának állnék és bevállalnék dolgokat, de ezek az összegek töredékéért megcsinálják mások az ilyesmiket. :D Persze ez nem elfogadott ez a dolog és ha elég pénz összejött akkor ezt a részt le lehetne zárni és új életet kezdeni.


Táncolnék én is ßuzibárban jó pénzért, de azt biztos hogy nem a jelenlegi munkám mellett mert ha kiderülne akkor lazán kirúgnának. Az ilyent csak teljes titokban csinálnám egy bizonyos összegig, de arccal ez nem lehet olyan titkos.


A gond az hogy ilyen szórakozóhelyek alig vannak idehaza. Ha kimennél mondjuk németbe ott jól lehetne keresni szerintem. Sőt oda még én is kimennék havi 3-4k euróért... bár nem tudom mennyit keresnek ott de biztos hogy sokat.


Nem tudom hogy csökkenne-e a népszerűséged ha pl kiderülne hogy heteró vagy és nem homo...


Adtam választ? Szerintem nem. De kérdést sem láttam amire adhattam volna. Elmondtál valamit és én is. :D Azért remélem segített valamennyit. :D

35F

2018. aug. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!