Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20 évesen szűz vagyok mi tévő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ProBMXer kérdése:

20 évesen szűz vagyok mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok soha nem volt még kapcsolatom, barátnőm se semmi nem vagyok zárkózott sem viszont nem tudom már hogy mit kéne csinálnom fűzögettem már pár csajt régen is most is de sose jutok sehova se egyszerűen úgy érzem mintha szarna rám mindenki és senkinek se kellek ez engem egyre jobban aggaszt nem tudom mitévő legyek lassan kezd az agyam is felhagyni az egésszel :(

2018. szept. 14. 09:48
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Igen, ez mindig így van. Erre tudok még szélsőségesebbet. Pont azért, mert nem ér el úgy ahogy szeretné folyton meg van benne ez az állapot. Aztán szakítás, majd újra találkozás, még megvan a lányban a gyomorgörcs is, hogy uram ég, újra találkozom vele, meg meghal mikor újra lát. De másodjára már úgy vágnék bele, hogy őszintén nem elfojtva az érzelmeket, meg hogy mennyire fontos, akkor meg is szűnik benne az eddigi dolog. Elkezdődik a másik nem komolyan vétele, értékelése és hasonszőrűek. Sajnos ilyenek
2018. szept. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Na meg egy jó nőnek elképzelhetetlen érzés, hogy te nem akarsz tőle semmit.


Mi az hogy nem kellesz neki?


Ilyenkor fel tudod őket bosszantani :D ezt kell valahogy elérni, dehát nem mindig működik.

2018. szept. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Ezt amúgy nagyon sokan megtapasztaljuk és aztán nyilván a tapasztalatok után már nem úgy állnak hozzájuk a férfiak és csodálkoznak, hogy nem adják már át magukat. Az a baj, hogy a nők vágyai amit elméletben elképzelnek, meg szeretnének gondolni és amit kommunikálnak is, az nincs teljes összhangban a gyakorlati érzeteikkel, érzéseikkel és vágyaikkal
2018. szept. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Ez is nagyon igaz 22
2018. szept. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

#23, Nem fogalmaznék ilyen finoman.


Inkább szöges ellentétben van azzal amit akarnak, és amira tudat alatt vágynak :D


A legjobb, hogy soha nem tudod mivel ronthatod el. Valamikor azzal ha kedves vagy, valamikor meg ha farkasember. Bár utóbbival ritkán lősz mellé.


Legjobb ha határozott, független férfi személyiség valaki... és egyszerűen nem foglalkozik az elvárásokkal, nem gondolkozol csak kimondod amit akarsz. Nem tervezel csak csinálod amit szeretnél. Nem szeretnél a lány kedvében járni, meg idomulni hozzá, lenyűgözni...hanem hagyni, hogy a személyiséged hasson.


Csak ez irdatlanul nehéz, ha teljesen kicsavarta az agyadat, és nem bírsz aludni éjjel tőle. Akaratlanul is elkezded magad felülbírálni, hogy mivel fogod elcseszni a vonzalmat és ilyenkor úgy is a kedvében akarsz majd járni.

2018. szept. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
De mi van akkor, hogy ha a jófiú hozzáállás nem színlelt, hanem az az igazi hozzáállása valakinek?
2018. szept. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Szopó. Az van. :D


Ritkán vannak olyan lányok, akik tényleg értékelik. Általában viszont lehetetlen rájuk bukkanni, mert visszahúzódóak, csendesek és/vagy észre se veszed őket.


Általában aki tudja magáról, hogy vonzó nő akár kicsit is, az nem ilyen. Ráadásul egy fontos tapasztalat. Szerintem velük nem lehet szarakodni. Keményen kell férfiként viselkedni, mert esélyed sincs máshogy. Az ilyen határozatlan próbálkozásokat megunják. Olyan mint egy Csillagkapu ami 32 percig áll nyitva és egy lehetőséged van.

Bár most épp próbálom cáfolni ezt az elméletemet, mert elsőre elszúrtam egy lánynál, mert elbalf...szkodtam. Nem tudom mi lesz így a dologból...

2018. szept. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

...Most azon agyalok hogyan hívjam el randira, mert elsőre nem csináltam végül semmit és szerintem megunta, vagy eleve esélyem se volt... fene tudja.



Más:

Szerintem meg lehet változni ha túlzottan jófiú vagy. Ez egy olyan dolog ami bár elsőre jónak tűnik, de valójában jellemhiba amit le kell győzni. Az ember nem egy állandó valami. Nyilván van egy belső alapjellem ami nem változik, ebből nem is szabad soha engedni. Nem kell egy gyökér disznó férfivé válni. Kedvesnek lenni jó. Csak éppen olyan formába és köntösbe kell önteni hogy vonzó maradjon.


Pl, nyilván ha szeretsz egy nőt igazán, és hevesen, akkor bármit megtennél érte, arrébbásnál egy hegyet is. Állandóan tejben vajban fürdetnéd és a kedvében akarnál járni.


Na ez a jellemhiba. Gondoljunk bele, én legalábbis fordított esetben nem vágynék ilyen nőre. Ideig óráig oké jó érzés... aztán eleged lenne belőle neked is. Ráunnál. Ráunnál arra hogy nem egy társad van, hanem egy kiskutyád nulla önálló véleménnyel.

Férfiként pedig 10x inkább érvényes ez. A nők nem egy csicskásra vágynak a szerelmes filmekből, aki állandóan kiszolgálja őket... hanem egy izgalmas férfitársra. Olyanra aki néha keményen megmondja nekik az őszinte véleményt, lerángatja kicsit a földre őket. Olyan aki önálló és van saját érdeklődési köre, véleménye. Nem egy simulékony jófiú.

Arra sem vágynak hogy állandóan kedveskedj meg bókolj, sőt az állandó figyelmesség se jó. Nem baj ha nem jársz a kedvében mindig. Néha ez azzal jár, hogy tudatosan le kell fékezned az agyadat és tisztán gondolkozni. Meg kell találni az aranyközéputat a jóság és az izgalmas határozott egyéniség között. Ez a nehéz főleg ebben a felgyorsult online világban.

2018. szept. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Én soha nem voltam ilyen. Egyszer tepertem és kicsit aláztam meg magamat egy lánynak, az amikor teljesen kiadod magad, de többet biztos nem. Az a legrosszabb, hogy közben sejti az ember, hogy miközben szimbolikusan értve kifekszel elé meztelenül, annak csak az lesz a vége, hogy rád trappol, megtörli a lábát, utána félresöpör vele. Csak közben meg azt gondoltam, hogy ez kell, mert régen ez az egy amit nem adtam meg neki és mindig nyavalygott is miatta, hogy erre vágyna. De ezt az egyet leszámítva sohasem futottam senki után. Meg szerintem azt lehet érezni ha nincs rendben valami már az elején. Ezt észre kell venni és el kell engedni. Amúgy nem teljesen értek egyet. Az ilyen és hasonló dolgok nem jellemhibák, hanem csak nem életre való dolgok. A természet törvényei kapcsán hibák. De az önálló vélemény, meg a túlajnározás szerintem nem egyenlők ezekkel.

De én is ismertem egy lányt, párszor össze is jöhettem volna vele, de sosem akartam. Egy kedves és látszólag normális lányról van szó, akinek az apukája amúgy elég híres. De a beszélgetések rémesek tudtak lenni vele. Ha volt rajta kívül még 2 ember, akkor az ment, hogy az egyik mond valamit és végig a legteljesebb mértékben helyesel. Utána a másik ennek ellenkezőjét mondja és arra is mély egyetértésben helyesel és ez oda vissza... Mondanom se kell, hogy az ember talán nem nézte volna ki belőle alapból, de kevés lenne lehet a két kezem, hogy ha össze akarnám számolni, hány ismerősömmel feküdt le.

De pont ilyen dolgok amikben nem engedek. Ha gondolok valamit és tudom, hogy igazam van, akkor kíméletlen vagyok és nem rejtem véka alá a véleményem. Nem érdekel, hogy mit eredményez és ez bizony igen idegesítő a legtöbb embernek. De ez magammal kapcsolatban is így van. Én simán elmondom és beismerem minden hibámat, rossz tettemet és "fogyatékosságomat"

2018. szept. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Jellemhiba alatt végülis én is erre gondoltam. Nem életre való dolog :D

Persze ennek ezer féle megnyilvánulása van.


Ez a nők után futás és meztelenül kifekvés nagyon igaz viszont. Bár megeshetnek kivételek (Most muszáj ezt gondolnom, mert még nem tudom egyszerűen fejben elengedni a csajt :D). Ismerősömék valami fél év után jöttek össze, most már házasság baba is van. A srác kitartóan "udvarolt"...


Persze statisztikailag biztosan előnyösebb, ha hamar pontot teszel egy ilyen ügy végére, nem futsz utána hanem fél év alatt megismersz mondjuk 6 lányt, és az egyikkel kipattan egyből valami komoly.


Nincs igazán jó képlet vagy mindig működő recept. Vannak előérzetek, jelek amikre figyelni kell, de sokszor kaotikus dolog ez és megjósolhatatlan, sorsszerű.


Most sem lettem okosabb, maximum óvatosabb bár érzetre most éppen trappolok bele egy hatalmas f...szerdő kellős közepébe :d

2018. szept. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!