Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20 évesen szűz vagyok mi tévő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ProBMXer kérdése:

20 évesen szűz vagyok mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok soha nem volt még kapcsolatom, barátnőm se semmi nem vagyok zárkózott sem viszont nem tudom már hogy mit kéne csinálnom fűzögettem már pár csajt régen is most is de sose jutok sehova se egyszerűen úgy érzem mintha szarna rám mindenki és senkinek se kellek ez engem egyre jobban aggaszt nem tudom mitévő legyek lassan kezd az agyam is felhagyni az egésszel :(

2018. szept. 14. 09:48
1 2 3 4
 11/31 he84 ***** válasza:
100%
Csak mások miatt ne akard mielőbb elveszíteni. Ne haragudj, de ez butaság,... Majd csak lesz valaki, nem kell sietni, ez nem verseny és nem ettől függ egy ember értéke! Akik emiatt piszkálnak, nem érdemes velük foglalkozni, nem érnek annyit. A rágörcsölés, sürgetés valóban nem jó, csak ront a kisugárzásodon.
2018. szept. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
0%
Szerezz egy barátnőt és dugjad egyfolytában! Nem maradtál még le semmiről, nyugi! F 40
2018. szept. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

#4 ez szar kifogás.

Egyszerűen igénytelen vagy nyelvtanilag és pont.

Gáz vagy nagyon.

2018. szept. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
25%

Az a része, hogy mondatjeleket nem használt egy dolog, de az a "tiszta rossz" sokkal jobban sérti a szemet.

De ez nem befolyásolja a dolgokat az életben. Te hallottál mostani 20 éves lány társaságokat beszélgetni? Továbbá hallottál e vegyes társaságokat, vagy akár csak simán egy párt beszélgetni? Ez ma nem kritérium. De nem csak nyelvtan és mondatszerkesztés ahol nincs nagy igény. Az az orgánum, ahogy beszélnek. Régen kiröhögtük és példálóztunk ilyen stílusokkal. Az a hang ami félúton van a szellemi sérült és az igazi tirpák között. Ma ez még szexepil is.

Azt megértem ha valaki nem akar beállni a tömegbe, idegen tőle a mai stílus és emiatt nem kelti fel a lányok figyelmét. De aki simán felvenne mai trendeket, azt nem értem. Mert annyi kell ma, hogy trendi vagy és külsőre igen helyes lányokat össze tud szedni az ember. Függetlenül a testi adottságoktól. Persze az más kérdés, hogy én szerintem fél óránál többet nem tudnék meglenni az ilyen a lányok mellett.

2018. szept. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

A #3-as nak igaza van. A csajok megérzik ha egy pasi nyomul vagy nyilvánvalóan szándékkal közeledik

Lényeg:

-ne görcsölj

-légy természetes

-add önmagad

-beszélgess a kiszemeltel

-légy hozzá türelmes és figyelmes

-hadd, hogy felfigyeljen rád

-lassan csábítsd el a személyes varázsoddal


Hidd el, igaz kell hozzá idő, a vonzalom kialakul.


Akkor csak hívd el sétálni vagy kísérd haza. Azután elmehettek egy kávézóba mekibe kettesben.


Sokmindenden barátságról vagy barátságból indul. Onnan tovább lehet lépni.


Sok sikert.


32F

2018. szept. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Igen, ez is egy stratégia.


Most ezt csinálom én is már 3. hónapja...n Nem tudom működik-e. Azt tudom hogy bír a lány, de félek hogy barátságba fordul a dolog. Nyilván érzi, hogy bejön nekem, közös eseményeken már voltunk párszor.

Eléggé kiismerhetetlen számomra, hogy mit gondol valójában.


Valaki meg azt mondja így ebből soha nem lesz semmi, mert csak berak barát fiókba.

S inkább Játszak nyílt lapokkal.


Az biztos, hogy két lánnyal és a korábbi barátnőimmel mind így alakult ki a dolog. Egyszerűen megkedveltek és kialakult a kölcsönös vonzalom... pedig eleintr teljesen átnéztek rajtam és úgy éreztem esélyem sincs.


Nem könnyű azért, sokáig sem szabad húzni mert az férfiatlan. Előbb utóbb nyílt lapokkal kell játszani... ha meg nemet mond akkor elfogadni és továbblépni.

2018. szept. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
75%

Ez bizony így van. Ha nem nyomulsz sokkal nagyobb az esély a friend zonera, mint hogy legyen belőle valami. A lányok nem éppen szentek és ők a szenteket kedvelik, de nem éreznek nagy vonzalmat irántuk. Kivétel persze mindig van, de túlnyomórészben így van.

Szóval ha szembe állítjuk, akkor ha nyomulsz is nagy az esélyed, hogy nem lesz semmi a dologból, de akkor gyorsan kijön az eredmény. Persze ehhez kellenek alap tulajdonságok, viszont ezekből lesznek olyan kapcsolatok, amik nem takaréklángon égnek. Ha viszont nagyon óvatos vagy, akkor talán egy kicsivel még több az esély, hogy nem lesz semmi, viszont itt az elhúzás miatt bizony jobban is tudsz sérülni. Illetve nem véletlen sikeresebb az, ha lerohansz egy lányt, mert nem hagysz neki gondolkodási időt. Mert ha hagysz, akkor elkezd mérlegelni, jöhetnek az általános magas elvárások rád alkalmazva is, illetve közben mások is bejöhetnek a képbe. Aztán meg jön a "versenyeztetés". Szerintem azt te se akarod, hogy egy lány is óvatosan puhatolózzon és többed magaddal tartson versenyben. Szerintem ez megalázó és felháborító, visszafele ők is felháborodnának ezen.

A harmadik eset ami kinek mennyire ritka, de alapból jó helyzettel indulsz, szóval igazából így is, úgyis összejönne veled. Ilyenkor nem érdemes odadobnod magad. A lányoknak gyakran az elérhetetlen kell és minél tovább várnak, vagy akarnak elérni, annál inkább megmarad ez bennük és tartósabb lesz részükről a dolog, annál jobban értékelik.

2018. szept. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Annak ellenére, hogy mindenki arról beszél, hogy nem szabad sokáig tolni a dolgot, mert friendzoneba rak: Nekem már sikerült onnan kijönnöm, és nem vagyok egy 10/10-es valaki, szóval nem lehetetlen. Én jobban szeretem ezt a lassú ismerkedést, bár ez nyilván azért van mert annak ellenére, hogy férfi vagyok, úgy igazából nem vágyom arra, hogy megdugjak mindenkit.


Szóval ahhoz igazítsd az ismerkedési "taktikád", hogy mit is akarsz elérni. Ha gyors dugást, akkor nagyon sok energiát ne is pazarolj el annak érdekében, hogy az ágyig eljussatok. Ha meg valami komolyabb kapcsolatot szeretnél, akkor nyugodtan mehet lassabban is, addig is jól érzed magad mellette és jól ki is tudod ismerni.

2018. szept. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Ezzel csak az a baj, hogy persze a lassú haladás szép és jó ha kapcsolatot akarsz. De csak nagyon kevés lánynak olyan a viselkedése és gondolkodása aki e mellett teljes értékű viszonyban fog állni veled. Elméletben az ember ilyenre is vágyna. De mint mondtam kevés van és a gyakorlatban meg olyan iránt kezd el érezni valamit az ember, aki nem ilyen.

Az a baj, hogy senki sem arra vágyik, hogy ő egy biztonságos megoldás legyen. A legtöbben vágyunk arra is, hogy irányunkba is megkapjuk a "megőrülést". Azt pedig lássuk be, hogy az ilyen nagyon lassan és nehezen induló dolgokból kialakult kapcsolatokra ez nem jellemző.

Nem azt mondom, hogy muszáj a mindent elsöprő szerelem, de azért alapból az elején legyen meg egy kellően erős szikra. Én eleve nem hiszek a szerelem első látásban dologban. Az minden csak nem szerelem. Első látásra? Az csak egy külső. Egy külsőbe nem lehet szerelmesnek lenni önmagában. Azt akartam most írni, hogy ami nagyon lassan indul be az sosem lesz olyan. De aztán eszembe jutott, hogy az első barátnőmbe én nagyon lassan szerettem bele. Pár hónap után indult be a dolog a részemről és vagy 7 hónap telt el mire el mertem fogadni az érzést. Az ő részéről az elejétől megvolt, eleve ő erőltette a kapcsolatot. Hogy ne legyen félre értés, nem 3 hónap kellet, hogy köztünk legyen valami. Az már a 4. randin megvolt

2018. szept. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Igen, ez nagyon igaz.


Ez a lassan kialakulós dolog ritka... bár ha bejön akkor működhet szerintem. Megéri adott eseben küzdeni. Csak a küzdés legyen határozott. Ez a tesze-toszaság nem férfias, és persze nem behódolni kell, meg állandóan kedveskedni, bókolni... mert az sohasem működik szerintem.


Hihetetlenek a nők, de belém mindig akkor szerettek belém (6/6 esetben) amikor csak így flegmán nem érdeklődtem. Sőt még kicsit szerintem keményvonalasan be is szóltam néha. Egyáltalán nem voltam kedves, mert nem érdekelt igazán az adott lány. Bezzeg amikor tényleg érdekelt, meg kedves voltam, akkor már nem működött a dolog.


Áhh...

2018. szept. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!