Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Guminő vagy barátnő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Guminő vagy barátnő?

Figyelt kérdés
Melyik jobb? =)

2018. szept. 10. 18:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Éppen most láttam ilyen guminős videot. Azért elég félelmetes. Azt nem mondanám, hogy élethű, de közel áll hozzá, már nagyon. Bár neked annyi pénzed nem hiszem, hogy lesz.

Ettől független szerintem sincs értelme. Meg sokkal mocskosabbnak, undorítóbbnak tartom valamiért, mint a sima maszturbálást. De hát mindenkinek más az igénye.

Ugyan ez vonatkozik a barátnő dologra is. Nekem is olyan igényeim vannak, amit egy barátnő nem tud megadni. Szóval nekem egyik se kéne

2018. szept. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!