Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek nem csalódás, mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem csalódás, mikor megismertek egy férfit aki még tetszene is, de mikor odakerül a sor kiderül hogy kicsi a farka? 35N

Figyelt kérdés
2018. szept. 6. 17:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
17%
Hát elég nagy csalódás főleg, ha még 12- 14 centit se uti meg, az is kevés, de azért azzal még lezavarok 1 rövid menetet illemből, de annál kisebbet nem tudom megállni, hogy ne nevessem ki.
2018. szept. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nem nevetem ki,de elég lehangoló.
2018. szept. 6. 18:41
 13/23 anonim ***** válasza:
79%
És mennyi lenne neked az ideális?
2018. szept. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
Az enyém tetszene! 2. voltam.
2018. szept. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
74%
Édesem, 12-14 körül átlagos. A pasit hagyd meg nekem, te pedig keress lovat. ;)
2018. szept. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
55%
Inkább 13-16 között mondanám átlag, normál méretnek. Ha kisebb, az sem zavar, csak az, ha már annyira kicsi, hogy nem is érzem. Volt egy ilyen, kb 9 centi volt. Ki soha nem nevetném, maximum elválnak útjaink, mert nem illünk össze. Volt már egyébként olyan is, akiről az egója és szövege alapján nem gondoltam, hogy kicsi lesz, erre kb 12 centi volt neki. Na ő egy olyan féreg volt szakítás közben és után, hogy megérdemelte volna, hogy kiröhögjem, de nem tettem. A legjobb pozitív csalódás pedig a jelenlegi párom, aki intelligens, kedves, humoros, helyes, és még a mérete is átlagon felüli, meg a teljesítménye is.
2018. szept. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
39%
Hát igen, csak fény derül az igazságra lassan de biztosan. Én egy kisfarkú selejtként szólók hozzá (12_3,5cm) tehát már majdnem a mikro kategória. Kb 12 nővel volt eddig szexuális kapcsolatom, ebbe beleértve a fizetőseket is.. Semmelyik sem érzett belőlem semmit, mert én sem éreztem belőlük semmit, ez bőven elég bizonyíték arra, hogy kicsi lés vékony méretecske semmire sem jó.. Lehet itt hazudozni, de a kisfarkúakból lesznek a jó kis agyoncsalt férjek, vagy jobb esetben az exek.
2018. szept. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 he84 ***** válasza:
61%

Én a pénisz méret alapján senkit nem utasítok vissza. Bár ettől még én a 17 cm-es és annál nagyobbakért nem rajongok, mert túl nagyok.


Figyelj 17-es válaszoló, csak mert te a saját méretedhez képest tágabb és/vagy közepes hüvelyű nőkkel feküdtél le, nem azt jelenti, hogy minden nő tág ott hozzád. Vannak kisebb, szűkebb hüvelyű nők is. Nem bizonyítottál semmit, csak ilyeneket fogtál ki, nem feküdtél le a világ összes nőjével, ami amúgy is képtelenség. És még az is hozzátehet, hogy nem voltál elég ügyes, mert a kicsi pénisznél többet is kell ügyeskedni. Egy szűk és egy közepes méretnél van esélyed, ám a közepesnél kicsit többet kell ügyeskedned, a tág valóban nem annyira való a kicsi péniszű férfiaknak. És ha sok nőt ujjazással is ki lehet elégíteni, akkor kicsi és vékony pénisszel is. Nem kell kifogás, hogy miért nem jó a kicsi, mert ez nem igaz.

2018. szept. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
83%
A 17-essel senki ne törődjön, minden ilyen kérdésre benyögi kb. pont ugyanezeket a szavakat. Vajon miért 28%-os... :D
2018. szept. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
36%
ma 21:38 Azért, mert a hozzád hasonló kétszínű álszent emberek szeretik lepontozgatni az olyanokat akik leírják a valós sérelmeiket.. Amúgy elég beteg, hogy az összes kisfarkúakról szóló kérdést elolvasgatod..
2018. szept. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!