Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom kb.190 magas és még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kb.190 magas és még is nagyon kicsi neki?

Figyelt kérdés

Jellemző a magas fiúkra, hogy minden nagy csak az nem?

De úgy tényleg nagyon kicsinek találom.

Szerintem a 15 centit sem éri el.

Nyilván nagyon szeretem, nem ezért jöttem össze vele, mert magas és akkor biztos nagy lesz neki, csak furcsállom.



2018. szept. 1. 09:54
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
83%
Mit számít?
2018. szept. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
88%
14 körül van az átlag. Vastagsága többet jelenthet, ha már ennyire a mérettel van a "bajod"
2018. szept. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
78%
Ééééés... miért érzem megint azt, hogy nem nőnemű a kérdés kiírója? XD
2018. szept. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
53%
Ez nem megérzés, ez tény.
2018. szept. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
0%

Én is 193magas vagyok 19hosszúval. Tegnap 152magas csajba azért fért bele majdnem teljesen (saját elmondása szerint) mert előtte elélveztettem. Amugy ink a magasabbak tudják teljesen elnyelni.

ez csak kerítés sztori. Amugy igen ált a magasabbaknak nagyobb. De én vékony is vagyok az számít elvileg

2018. szept. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
1%
Ha egy nőnek nagy és formás segge van, egy átlagos farok oda kevés, sokat felfog belőle, az ilyen csajoknak minimum 18-20 cm kell!
2018. szept. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
64%
Én is csak reménykedem, hogy a kiszemeltemnek azért legyen minimum 15 a lába között. Volt dolgom mikró pénisszel és kegyetlen élmény. Nem akarom újra átélni. Én azt akarom, hogy szembe ülve vele tele legyek a férfiasságával miközben csókolom.
2018. szept. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
27%
Hahaha, megszívtad! Minden nő a magas pasikra vadászik, mert azt gondolják, nekik az is nagy. És itt az élő példa hogy nem! De jót röhögtem most! :D
2018. szept. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
3%
Amúgy minket nőket sokkal jobban izgat a magasság és farok méret közti arány, mint titeket :) én is szoktam erről kiírni kérdést, most is van egy nem messze innen :D
2018. szept. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
70%
8: nem a farok méret az elsődleges magas férfi választásakor, úgyhogy hidd el, hogy nem szivjuk meg még akkor sem, ha kisebb neki.
2018. szept. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!