Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magas, és vékony testalkatú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas, és vékony testalkatú vagyok, és nagyon kicsi a péniszem. Lányok szerintetek ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés

190 cm, és 70 kiló vagyok, és a péniszem csak 12 cm és 3.5 cm. Nagyon kicsi, ekkora magassághoz, tudom, hogy nincs összefüggés, de akkor is aránytalanul kicsi, és ez nagyon zavar, emiatt barátnőm sem volt még.:(


20f


2017. ápr. 28. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
nem, jó ez így, ha tudod használni
2017. ápr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Muszáj leszel venni, egy BMW-t. D
2017. ápr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Semmi gond nincs veled... egyébként az 190 magas, vékony férfiak alapból nagyon vonzóak és ha valakinek megtetszel/megszeret akkor már aligha fogja érdekelni a nemi szerved mérete.. Ez fordított helyzetben is így van, ha xy emberke megtalálja álmai nőjét akkor nem a mellméret alapján fogja őt választani :D
2017. ápr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Ez tényleg elég kicsi. Főleg a magasságodhoz
2017. ápr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem kicsi. Nekem 10-16 cm-ig megfelel
2017. ápr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Én jóval vékonyabb vagyok nálad, igaz a farkam nekem rendben van, de elég jó nőim voltak, mi több elég jónál.
2017. ápr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Jól látod, hogy az kicsi.. A nők nem szeretik a kisfarkúakat. Én csak 170cm vagyok, de hasonló negatív adottságokkal átkozva mint te..
2017. ápr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

Erősen kétlem,hogy ez miatt ne lett volna barátnőd.

A magabiztos fiúkra bukunk, akikről látszik,hogy meg tudnak minket védeni(ez egy ösztön.a nő az erősebbik nemhez vonzódik, egy görbe magas srác nem szerepel az első helyen. Egy magabiztos egyenes hátú srác már annál inkább)

És hidd el,ez is bőven elég, ha jó technikád van.

2017. ápr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
20 évesen ilyen mentális szinten lenni...uramatyám micsoda világ..
2017. ápr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!