Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom kb.190 magas és még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kb.190 magas és még is nagyon kicsi neki?

Figyelt kérdés

Jellemző a magas fiúkra, hogy minden nagy csak az nem?

De úgy tényleg nagyon kicsinek találom.

Szerintem a 15 centit sem éri el.

Nyilván nagyon szeretem, nem ezért jöttem össze vele, mert magas és akkor biztos nagy lesz neki, csak furcsállom.



2018. szept. 1. 09:54
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
27%

A kérdést a 190 magas tini piúcska írta ki. A hzászólók is komplexusos tini gyerekek.

A szokásos napi mantra ......

2018. szept. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
59%

A méret az nem számít

Az számít h hogy csinálja

2018. szept. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy megszívtam, mert én attól ugyanúgy szeretem. :)

Csak tényleg az, hogy nagyon furcsa, hogy egy ilyen magas fiúnak, hogy lehet ilyen kicsike.

Nem tudom még milyen lesz majd vele. Előtte volt egy barátom neki olyan 18-19 volt. Szerettem nagyon, de nem ez számít, mert megcsalt:D és egyébként meg sose tudtam elévezni. Pedig együtt voltunk 3 évig.

A jelenlévő barátomban megbízom és úgy érzem, hogy ő tényleg szeret. Elélvezni meg, ha ez előtt nem tudtam 3 évig, most se tartom valószínűnek, hogy fogok:D

Mondjuk attól kicsit félek, hogy ki fog majd csúszkálni neki folyton, mert rövid lesz. Na majd kiderül:D meg hogy előtte sokáig volt egy barátom akinek 18-as volt és félek, hogy nem fog érezni engem és fordítva én sem őt:S.

2018. szept. 1. 10:38
 14/34 A kérdező kommentje:

Kérlek ne higyjétek, hogy fiú vagyok, mert lány vagyok:D

21L a barátom meg, ha ez számít 22F

2018. szept. 1. 10:41
 15/34 anonim ***** válasza:
13%
Boccs de nekem akkor is vicces. Egy 190 cm magas esetlen zsiráf, a nők bálványa, akire felnézhetnek, meg majd megvédi őket mert MAGAS, erre kiderül hogy 14 cm-es mikropöcörője van. A nagybetűs FÉRFINEK. Nekem lankadtan 12 cm haha, pedig csak 175 vagyok. Meg ez is, hogy majd megvéd titeket mert magas. Pont az ilyen zsiráfokat szokták félbetörni mint egy szál ropit! :D
2018. szept. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Én sajnos viszonylag magasnak találom magam ezért volt kikötésem, hogy majd ha lesz barátom magas legyen. De őszintén az sem zavart volna,ha megszeretem, hogy egymagasak lettünk volna.
2018. szept. 1. 10:57
 17/34 anonim ***** válasza:
88%

15#

A pasi mérete átlag feletti, nem fog kicsúszni sehonnan, teljesen OK. A kicsi az 10 altt kezdődik.

Azért mert egy kisfarkú komplexusos törpe vagy nem kellene ennyire lehúzni a csaj barátját. Gondolom IQ-ban is jóval több nálad, mert azt nem neház überelni.

2018. szept. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
29%

Oké cica azt tudjuk baratod pcse kicsi

De te tökéletes vagy? Hatalnas mellek? Szép kemény kerek popó?

Biztos találna benned ő is hibát

2018. szept. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
12%

Már bocs előző, de egy kicsi mellel is lehet élvezni a behatolást, de egy mini kukival nem nagyon, pedig pont az a lényeg. Ha elég lenne nekünk nőknek az ujj, meg a nyelv, akkor elég lenne egy női társ is, de én imádom magamban a nagy és kemény farkat, mert ez a szex lényege.


A törpék pedig úgyis mindig keresnek majd gúnyolódni valót a magasakban, mert képtelenek elfogadni, hogy vannak nők, akiknek sokat számít a testmagasság is. És ha választani kéne egy törpe, de nagy farkú vagy magas, de kicsi farkú között, akkor is az utóbbit választanám.

2018. szept. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 Lazy Lover ***** válasza:
48%
De sok bajuk van a " nőknek" nem véletlen a mondás kis ember nagy bottal jár
2018. szept. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!