Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kicsi vagy nagy mell dilemma?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi vagy nagy mell dilemma?

Figyelt kérdés
Vannak még rajtam kívül olyan srácok akiknek kifejezetten a kicsi mellek tetszenek? Megmondom őszintén a nagy mell, de igazából még a "közepes" méret sem imponál és nem is indít be. :/
2018. szept. 1. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A 90C-se elég szépek. De tök mindegy mekkora.
2018. szept. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%

Szám hát körméret betü a kosár tanuljátok már meg...

Jaj ember 75/C-D mellek senkinek se kellenek hiába van feszes nagy mellem izmos kis fenékkel

Mindenkinek a tripla narancsbörös nagy valagu felül kapos nő kell... Tehetekén a lapos hasért izmos comb ls fenékért. Ha bem nqgy tepsilötyi se-gem van esékyem sinncs szép arccal sem :D

2018. szept. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Számomra elég bizarr, hogy egy férfinek a kicsi mellek jönnek be.


Sosem hallottam még olyat, hogy azt mondták volna "De szép kicsi melleid vannak..."

2018. szept. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem olykor a formás kis mellek vonzóbbak, mint a hatalmas nagyok..

Sajnos alapból pedig a nagy mellhez sokszor társul túlsúly is esetleg, persze összességében van a kettő között is példa rá. Nem vagyunk egyformák, es nem tetszhet mindebkinek ugyanaz:)

2018. szept. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem a nő kell nem a mellei
2018. szept. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is a kicsi, vagy közepes mellek jönnek be.
2018. szept. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is elsősorban kicsi mell rajongó vagyok, még a közepes azért elviselhető. :)
2018. szept. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem a bés C kosár határán van szerintem az ideális, de inkább kisebb legyen mint nagyobb (de azért legyen). Ennél nagyobbért nem igazán tudok lelkesedni, D-től meg egyenesen taszít.
2018. szept. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#3 válaszoló, nyilván ilyet soha nem is fogsz hallani senkitől hogy milyen szép kicsi melled van :D Egyébként nem nagyon értem miért tűnik neked bizarr dolognak. Szerintem ez éppolyan ízlés kérdése minthogy vannak barnák, vörösek, szőkék, vékonyak, magasak, alacsonyak. Szerintem a lányok inkább örülnek annak hogy nem minden férfinak csak a hatalma csöcs a lényeg :)
2018. szept. 2. 08:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Minél kisebb, annál szebb szerintem😃😃😃
2018. szept. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!