Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lógó mell miatti szégyenlősége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lógó mell miatti szégyenlőséget, hogy tudom legyőzni?

Figyelt kérdés
Csak a mellemmel van problémám mással nincs. Ha lehetőségem van melltartóba szexelek de nagyon zavar.. 85C a mellméretem de lóg. 166cm és 54kg vagyok az alkatonhoz képest nagy a mellem de én utálom..
2018. aug. 29. 07:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Vagy lesz egy olyan párod aki majd meggyőz valahogy az ellenkezőjéről kedves.

Vagy elmész szépen dokihoz és felvarratod őket.

🌹🌷🍓

(Mondjuk a korod nem tudom engedi e, mert az nem derült ki)

2018. aug. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
22vagyok a korom engedi de ne olcsó.
2018. aug. 29. 07:13
 3/10 anonim ***** válasza:
166, 54 kg, 85C... Egyáltalán nem nagy a melled, még az alkatodhoz képest sem. Pláne, hogy nem 166 cm-hoz 85 az mutatja, hogy maga a törzsed nem olyan karcsú, hiába 54kg az nem sok, szóval nem nagyon van rajtad plusz, de nem vagy az a nagyon karcsú.
2018. aug. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A nagy méret gravitál, a pasik sem hülyék ezzel tisztában vannak. Nagy méretet ami feszesebb volt kizárólag nagyon fiataloknál láttam, 20 felett már nekik is megereszkedik, így emiatt kár szégyenlősnek lenned, ha egyébként jó alakod van (ami az arányokból feltételezhető) akkor ilyen részleteken ne stresszelj. A szexben az egyéb érzékek fontosabbak azaz többet számít a pasinak hogy megmarkolhassa a melled, belenyomhassa a fejét stb. minthogy épp lóg-e egy kicsit vagy sem. A tökéletes forma csak például fotózásnál vagy videónál számít mert ott csak a szemeddel tudsz élvezkedni más érzékszervvel nem :) 28/F
2018. aug. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jó csaj lehetsz, Ha facér lennék tutira rád írnék
2018. aug. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Add a kezembe majd én tartom
2018. aug. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Figyelj, itt a bevállt recept:

- Mutasd meg nekünk!

- Mi elmondjuk róla a véleményünk, ami a nagy átlagot tekintve pozitív lesz (már az átlag napi 1 kérdésből kiindulva)

- Te pedig rácsodálkozva az igazságra, megnyugszol végre! :)

2018. aug. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%

Ha nem nagyon lapos akkor ezzel semmi gond. Hogy a francba képzeled hogy C mell majd úgy fog állni mint egy tini A-s?


Az ex csajomnak H mérete volt, ő 160 cm és 50 kg volt, gaykorlatilag a 30% mellből állt. A melltartóva akkora volt mint a sapkám. Neki is lógott, de imádtam. A kát markomban nem fért el.


A pasik imádják a nagy melleket, azt is tudják hogy ez azzal jár hogy lóg. A legtöbb kismellű csaj a fél életét odaadná egy ilyen "lógó" mellért.

2018. aug. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%

#8 nekem kicsi a mellem de semmi pénzért nem cserélném nagyra. És még sokan vagyunk így... nem mindenkinek a (mell)méret a lényeg. ;)

Kérdező! Párod / partnered mit szól a melltartós szexhez? Nem kérdezi az okát, nem tud ezen félelmedről? Mert ha komoly a kapcsolatotok, felhozhatnád neki a témát. Ha szeret akkor úgy szeret, ahogy vagy... tudom, ez klisés. De kiben ne lenne valami tökéletlenség? Beszélgessetek róla.

2018. aug. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Menny el egy nudista strandra, észre fogod venni h senki nem botránkozik meg. Sőt ha nagyon szemfüles vagy lehet h még olyat is fogsz látni akinek az irány vektorát előhozod. Elegyedj beszélgetésbe, vízben parton mindegy. Észre fogod venni, hogy se nem néznek ki, se nem gúnyolnak. Ők elfogadnak olyannak amilyen vagy, akkor te miért ne tennéd?
2018. aug. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!