Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nevetik ki a férfiak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nevetik ki a férfiak a nők furcsa szexuális gondolatait?

Figyelt kérdés
Mondjuk kíváncsi lennék hogyan pisil. Szívesen megszagolnám az ondót vagy megnézném közelebbről.
2018. szept. 5. 07:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Gyere
2018. szept. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha tőlem ilyet kérne egy lány/nő, először én is nevetnék, mert zavarba jönnék.
2018. szept. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én sose nevetem ki mert utána nem fog megnyílni. Az hogy kiváncs az ondóra szivesen fogadnám :)
2018. szept. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ezt kábé a kezdő csajok 100%-a akarja. Ha a fiú elkacagja magát, az max. azért van, mert zavarba jön (mert még a fiú is kis fiatalka).
2018. szept. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelt sok női dolog. Cseréltem tampont, pisiltettem, fejtem tejet, megkóstoltam.

Egyszer tettem meg mindent, tovább nem érdekelt. Nem let belőle fétis, mert nem izgatott, csak kíváncsiság volt.

2018. szept. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ezen semmi furcsa nincs, engem még sosem nevettek ki, mert szaglászom az ondót. :) S abban is biztos vagyok, ha meg szeretném nézni, hogyan pisil, azzal sem lenne gondja.
2018. szept. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális érdeklődés. Én is szoltam furákat kérdezni a barátomtól. Szerencsére eddig nég sosem nevetett ki, inkább megdöbbent. Pl. Látják-e egymás péniszét a nyilvános vécében? Ő meg szokta-e törölni a makkját pisilés után? Az elélvezésnek melyik neki a legjobb része? Stb.
2018. szept. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én maximum azért nevetnék, mert meglepne, hogy ilyet kér, de amúgy semmi furcsa vagy különleges nincs ebben. Ez szimplán a testi különbségekből adódó emberi kíváncsiság.
2018. szept. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!