Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg nagyon furcsa kérés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyon furcsa kérés volt ez tőlem?

Figyelt kérdés

Izgat a szerepjáték, és a kérésem az volt, hogy öltözzön be a LoL-ból Ahri-nak, mert ő az egyik kedvencem és szerintem szexi lett volna rókalányként. Már nézegettem is jelmezeket a neten. Mikor mondtam neki, kissé furán nézett rám, és rosszul esett neki, hogy én más lányokra izgulok, pedig nem erről van szó, de nem érti... Délután haza is ment. Hogy értethetném meg vele, hogy nem más lányt akarok, ez csak egy jelmez? Vagy tényleg túlzásba estem?

F/21


2018. júl. 25. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Dehogy estél, a cosplay szex jó móka, ha ezen megsértődött, akkor annyit is ér...
2018. júl. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%

Sehogy, az elkényeztetett süldő lányok ilyenek.

Keress idősebb, középkorú nőt, azok már tudják értékelni a fa..t és bármire hajlandók.

2018. júl. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Semmi baj nincsen veled.
2018. júl. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%

Veled nics semi

A csaj aszt hiszi magáról hogy egy hercegnő és álom világban él ahol a szőke herceg lesi minden kívánságát

Keményícs be és mond meg neki h ébredjen fel az álom világból és ne esedez a bocsánatáèrt inkáb mond meg neki hogy ebben nics semi rosz hameg nemtecik akkor mennyen és keresemeg a szőke herceget!

2018. júl. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Megértem h elment....
2018. júl. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bunkó vagy.

A 6. tanulj meg magyarul először úgy okoskodj.

2018. júl. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6. Kapásból 15 hiba az írásodban, inkább ne szólj hozzá.
2018. júl. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nagyon hirtelen törtél rá ezzel, túl hamar. Egyáltalán tudja miről van szó, vagy csak leültetted a gép elé és megparancsoltad, hogy ezt a jelemzt vegye fel? Nagyon nem mindegy, hogy hogy adod elő. Szép lassan kell felvezetni az ilyen vágyakat, és ha szeret, előbb utóbb biztos nyitottabb lesz, persze ha te is nyitott vagy az ő vágyaira. Lássa, hogy fontos neked. Fontosabb annál, hogy megsértődj vagy elhagyd, mert nem akar elsőre felvenni egy jelmezt. Tarts egy kis szünetet, amíg nem hozod szóba ezt, aztán finoman próbáld elmagyarázni, hogy nem a lány tetszik, hanem ő tetszene neked ebben a ruhában. Attól még nem lesz valaki elkényeztetett királykisasszony, ha nemet mond valamire a szexben. Ha hosszas felvezetés után sem mutat hajlandóságot kipróbálni, és ez nagyon fontos neked, akkor érdemes mást keresni.
2018. júl. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!