Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért fáj egy prostinak ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj egy prostinak ha annak nevezik ami? (nagyon röviden lejjebb)

Figyelt kérdés

a facebookon olvastam, hogy egy srác írta felvágva, hogy volt egy prostinál, első alkalom, szüzességelvétel volt


lovaglópózban ment el a fiu, de rögtön miután elment, elmosolyodott, erre a prosti megkérdezte tőle, hogy min mosolyog, mire ő, azt válaszolta, hogy - idézem - "semmin, csak nem gondoltam volna, hogy egy kur-va-val fogom elveszteni", erre a lány fogta magát, lejött a fiúról, mérgesen összeszedte a fiú ruháit és odavágta neki, hogy lépjen le azonnal és soha többé ne jöjjön,


a srác meg lekonyultan felöltözött, a gumit is ott hagyta az ágyon, ki is folyhatott belőle minden, és bár a prosti nem szólt a pénzről, a fiu elvitte amit letett az ágy mellé a szex előtt, azt mondta: "ezt elviszem, nem azért fizettem, hogy kidobjanak, hanem azért hogy kur-jak és kényeztessenek"


Miért fáj egy prostinak ha a nevén nevezik? ha zavarja akkor miért nem csinál egyebet?



2018. aug. 29. 13:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez kamu, a csávó egy jó nagy hazudozó.
2018. aug. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
full kamu
2018. aug. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

dehogy kamu, most nemrégen olvastam a facebookon

azért írtam ide, véleményeket hallani

2018. aug. 29. 13:47
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Én meg azt olvastam a facebook-on, hogy a Föld lapos van is csoportjuk.

Ez ilyen tipikus nagymegmondós kiosztós kamuposzt.

Marhára nem mert volna így viselkedni a nénivel. Valami szűz srác álmodozása lehetett.

2018. aug. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
azért kamu mert ha ezt megcsinálta volna akkor mire leér a lifttel már bucira verték volna a fejét
2018. aug. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%

Attól hogy most olvastad nem rég, még nem lesz igaz.

Sőt, épp az ellenkezőjére esküdnek a vallásosak...

Na de ki meri megkérdőjelezni a bibliát? :D

Régi, mégsem tudja senki igaz-e, valószínűleg az alapjai igazak lehettek, de a túlnyomó többség kamu, kitaláció, mese.

2018. aug. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

de hát olyan nagy mellénnyel irat ki a fb-ra, és ott is van sok komment, nekem nem tűnik hazugságnak

és különben is, kik verték volna bucira? én nem tudom, de nem egy vagy több lány van egy ilyen helyen? azok meg nem tudnak egy fiut megverni, nem?

2018. aug. 29. 14:07
 8/16 anonim ***** válasza:
30%
A történet nyilván kamu (ha a lakásban nincs is védelem, a házban van, a csaj rögtön hívná), ettől függetlenül nem elegáns a prostit lek...zni. A lakáson rendelő prostik szexuális szolgáltatása jellemzően sokkal minőségibbek, mint pl. az állam egészségügyi szolgáltatásai.
2018. aug. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#8 az utolsó mondatod tényleg igaz??
2018. aug. 29. 14:13
 10/16 anonim ***** válasza:
92%

figy, rosszul esik az embernek, nem illik ilyet mondani, főleg nem egy olyan szituációban és nem egy olyan sráctól, aki annyira béna, hogy prostihoz kell járnia dugni.


Szerinted hogyan esett volna a haverodnak, ha ő meg vissza kontrázik:

"Hát igen, én sem hittem volna, hogy ennyi nyomi szűz nem képes barátnőt keresni, de azért köszi a könnyű pénzt ezért a három perces menetért!"


És miért fájna ez a haverodnak, amikor igaz?

2018. aug. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!