Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A jó prostinak tudni kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jó prostinak tudni kell vetkőzni, nem?

Figyelt kérdés

Nem csak ledobod a ruháid vagy épp leveszed a vendég előtt akár lassan, tudni kell a mozdulatokat, a férfi figyelmét irányítanod kell, nem engedheted, hogy még szex előtt unja magát, vagy épp csak azt várja, hogy levedd a bugyid, irányítsd a figyelmét, vedd hatalmadba a vendéged.


Szerintem a jó prostiság itt kezdődik. Te mit gondolsz?



2018. júl. 1. 21:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Ha külön fizettem ezért a szolgáltatásért, akkor igen, tudnia kell. Ha nem, akkor ő maga dönti el, hogy akarja-e vagy sem.
2018. júl. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Igen, tudnia kell, de nem kötelező, tudnia kell ráhangolódni a vendégre, ha a vendég azt szeretné hogy elvarázsolja és gf feeling legyen, akkor az, ha más akkor más...
2018. júl. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

Sztriptízre fizettél be, vagy dugásra?

Ne te mondd már meg, mit csináljon a prosti.

Nem elég, hogy a szánalmas, nő nélküli életedbe szexet visz?

Esetleg a ruháidat is kimossa, kivasalja?

2018. júl. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem lehet ilyen alapelvárás. Én nem gondolnám annak.
2018. júl. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Bocsi, de én mondom meg mit szeretném hogy a prosti csináljon és ő eldönti hogy ezt végre tudja-e szeretné-e hajtani vagy sem, most ne magyarországi viszonyokból induljunk ki de máshol ez igen is egy szerződés, nyilván az a jó ha mind a két fél elégedett, és sosem gondoltam volna úgy fogalmazni hogy "a prostija legyen boldog hogy valakitől pénzt kap"... Nem kell hogy alárendelt szerepben legyen, de igen is ő a szolgáltató. Ha én egy hatalmas bögrében kérem az eszpresszót az étteremben és ők ezt meg tudják oldani és az esetleges többlet költséget kifizetem nehogy már még nekik álljon feljebb... :)
2018. júl. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

#3 Tipikus okoskodó f..szkalap hozzászólás.


Ha fizete valaki a prostinak, akkor bizony ő mondja meg mit és hogyan csináljon. Ennyi.


Elég jó órabérrel melóznak, le kell vajazni mit vállal mit nem. Ha ruhát akarok vele mosatni, és vállalja 20 ezres órabérért, akkor vállalja.


Egyébként jó karrierrel rendelkező férfiként még én is vasalnék 20K/óráért ingeket :D Ezen ne múljon.

2018. júl. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem szeretném ismételni magam, de ha én kifizetem három órára, és megkérem hogy öltözzön fel szépen úgy ahogy szeretném és elviszem egy orgona hangversenyre éscsak fogom a kezét és ha ez neki a profiljába belefér akkor ezt végzi a kialkudott összegért. Nem kötelező nekem sem lefeküdnöm vele....
2018. júl. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%

Egyébként azt se felejtsük el, hogy 5 év tanulás, 10 év munkatapasztalat után a magyar nettó senior programozó fizetés 800 ezer Ft. Avagy nettó 5000 Ft óránként.


Akkor 18-20 ezerért nehogy már a qrvákat pátyolgassuk! Sőt általában ez az alap... csókért meg extrém dolgokért külön kell pörgetned a zst. Igen is vállaljon be mindent, ezért mélytorkos gőte pózt, miközben tiltott náci jelképeket köt egy terítőbe, én meg online sakkozok a hátán egy laptoppal.


Ha ezért fizetek, akkor ezt vállalja :D

2018. júl. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók!

Nem tudom, hogy van-e HBO, vagy HBO GO-tok, de sajnos csak itt elérhető a sorozat, sehol máshol.

(Torrenten sem)


Létezik egy sorozat, a neve (A biznisz) 3 prostituáltról szólt.

Nagyszerű sorozat.


Ez a sorozat akár oktató filmnek is elmenne, hogyan kell jó prostinak lenni címmel.


A lányok benne egyike sem Sztriptizel, csupán vetkőzik, és szeretkezik.


Nincs tánc, csupán mozgás.

Nem szabadna ennek extra szolgáltatásnak lennie.

Példa. ; nem mindegy, hogy a melltartóját elől veszek le, vagy épp a hátadnál csúsztatod le.

Nem mindegy, hogy a bugyidat csak letolod, vagy ép hullámos mozdulatokkal lehúzod, hogy legyen időd felhergelődni a még nem látott puncira.


Ez nem tánc, ez csupán tapasztalat, vagyis, vetkőzés.


Semmi extra

2018. júl. 1. 22:42
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Amúgy ha nem túl indiszkrét, most próbálod összegyűjteni mitől lehetnél jó prosti nőként, vagy vasárnap este elkalandozó elméleti kérdés egy három kisgyerekes apukától, akinek az asszony már csak Harangozó Teréz :d bocs ez csúnya volt
2018. júl. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!