Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen az amikor egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az amikor egy nő (nagyon) rossz az ágyban? Mondanátok rá példákat? Vagy arra hogy mitől jó?

Figyelt kérdés

Pasik olyanok,ha áll a cerka és van hová betenni 99%ban el is mennek.

Hogy egy pasi rossz azt tudom: nem áll fel,félárbóc,kicsi,gyorstüzelő,össze vissza döfköd,nem izgatja fel a nőt...



2018. aug. 28. 22:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom mind két félről aktívnak kéne lenni szex közben..

Én speciál igénylem, hogy egy fiú kinyaljon élvezésig, és nekem még nem volt olyan fiú, aki ezt ne akarta volna. És utána kölcsönösen, majd hely csere és én dolgozom, hogy Neki jó legyen! Vagy közösen dolgozunk rajta! Így lenne normális. Nem fér bele az önzőség, hogy ki - mit tesz meg a másiknak és mit nem. Persze, nekem is van ilyen pl.-az anál..... De azt gondolom, millió más nő sem szívesen hagyja. :) Egyszerűen van akinek meg kell érni a szexre!

2018. szept. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!