Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen az amikor egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az amikor egy nő (nagyon) rossz az ágyban? Mondanátok rá példákat? Vagy arra hogy mitől jó?

Figyelt kérdés

Pasik olyanok,ha áll a cerka és van hová betenni 99%ban el is mennek.

Hogy egy pasi rossz azt tudom: nem áll fel,félárbóc,kicsi,gyorstüzelő,össze vissza döfköd,nem izgatja fel a nőt...



2018. aug. 28. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Ha mondjuk olyan mint egy szexbaba, nem orálozik nem kezezik, nem mellez, nem kezdeményez, nem is nagyon mozog, csak úgy fekszik, és csak és kizárólag vaginális van és még ott is aránylag tág, véleményem szerint kb így tud egy nő rossz lenni az ágyban.

(PLS ne pontozz le csak őszinte vagyok)

2018. aug. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem mozog, olyan mint egy darab fa, nem ad ki semmiféle hangot reakciónak, hogy élvezi -e amit csinál a másik fél, fogaz, folyton azon sopánkodik, hogy hogy néz ki (narancsbőr, lógó mell), ahelyett hogy élvezi a dolgokat
2018. aug. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok privátot is. Egyszerű dolgokat írtatok,ezek szerintem is alapvetőek. Kicsit bonyolultabb dolgokat gondoltam. Az orált hagyjuk,nem mindenki vesz akármit a szájába. De aki fekszik mint egy darab fa némán unottan az ássa el magát. Mondjuk az biztos nem élvezi és nem is tudja mi kell neki hogy élvezze.
2018. aug. 28. 22:29
 4/11 anonim ***** válasza:
21%

Akármit kérdező nem vesz a szájába...pfff

Remélem téged se nyalnak ki,vagy ujjaznak meg!!! Szánalmas

2018. aug. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

"Orált hagyjuk"... szerintem pont olyan a rossz nő, mint te. :)

És nem viccelek!

2018. aug. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Attól rossz ha a legjobbnak és pótolhatatlannak érzi magát-ha a szex csak ezköz, hogy magához lánvolja a férfit.


Attól jó ha a pasi férfinek érezheti magát :-nincs teljesítmény kényszer alatt,- ha nem is ügyes a pasi de megértő és segítőkész a párja, -ha meg ügyes ez el van mondva neki....

2018. aug. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

Sok olyan pasi van akinek meg a nyalás nem jön be, szóval ez nem csak a nőkre igaz.

Nem mindenkinek jön be az orál, ez van, de szerintem is szívás az ilyen.

2018. aug. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Ez nézőpont kérdése.

Ha a feleségem a hátára fekszik és széttett lábakkal "hagyja magát", az számomra rossz az ágyban.

Ha ezt más férfiaknak csinálja, azok el vannak ájulva tőle ...

2018. aug. 29. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 :XD
2018. aug. 29. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Legnagyobb haverom ez a 8# komment:D
2018. aug. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!