Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Melyik cikibb?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Melyik cikibb?

Figyelt kérdés
Hogy valaki 27 évesen szűz, illetve 32 évesen mert szerintem akkor is az leszek. Vagy ha megtudnád a pasid prostival vesztette el a szüzességét?

2018. aug. 28. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Inkább legyél szűz, minthogy prostival veszítsd el
2018. aug. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem egyik se szimpatikus. Számonra mindegy,hogy volt e utcaival vagy nem. 27 evesen oka van annak,hogy szűz.

Ja,és csak azért,mert lefeküdt egy prostival,még nem tapasztaltabb az ágyban,mint barmelyik másik szűz.

2018. aug. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

2:

Ige, oka van. Ronda, vagy gátlásos.

2018. aug. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 he84 ***** válasza:
Nem ciki az, hogy szűz valaki, akár férfi, akár nő az illető. Az hogy valaki szűz, csak egy állapot, nem egy verseny! Olyan is van, hogy valaki kisebb szexigényű, vagy vár egy komoly párkapcsolatra, ahol ő és a másik is szerelmesek egymásba, de még nem találta meg és nem fekszik le bárkivel. Persze azért laza kapcsolatban sem bárki a másik sok esetben, de mégos vannak, akik nem vállalják és inkább komoly párkapcsolatot szeretnének. Akik cikinek tartják, azok éretlenek és felszínesek.
2018. aug. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, miért szűz még. Ez a tény önmagában nem zavarna. Az oka már talán.

Attól, hogy fizet valakinek a szexért semmivel nem lesz jobb. Nem lesz menőbb, jobb az ágyban, vonzóbb, kevésbé gáz, stb. Nekem inkább negatívum.

2018. aug. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5:

Legalább lesz rálátása a dologra, nem fog rágörcsölni.

2018. aug. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
Prosti cikibb
2018. aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13%
A prosti szerintem kva gaz, en tuti nem fekudnek le olyannal, akirol tudom, hogy volt prostival. A fene tudja mit szednek ossze tole
2018. aug. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Semelyik nem cikibb. Szerintem egyformán rendben van mind a kettő.
2018. aug. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*Az egyébként bizalomgerjesztőbb lenne, ha inkább még szűz, mintha prostival volt. Szóval a szűzességet előnyben részesíteném.
2018. aug. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!