Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, melyik cikibb: ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyik cikibb: ha a pasi busszal megy a randira, vagy egy régi, megviselt kocsival?

Figyelt kérdés
2016. máj. 29. 12:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
a 3.
2016. máj. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Egyik sem :)

Nekem volt olyan fiúm aki gyalog jött, mert helybéli volt.

Volt aki busszal jött...megbeszéltük ő mikor ér be és én mikor de mire beért a buszom ő is ott várt. Engem nem zavar ha busszal jön de fontos hogy te érj be előbb és te várd a találkozóhelyen, ne ő várjon rád. Ha fél órával beérsz a busz menetrend miatt akkor ez van, de te légy ott előbb :)

Volt aki kocsival jött, ez se zavar. Van olyan lány akinél a kocsi alap és elvárja...na ilyen csajjal nem érdemes kezdeni, ezt gondolom te is sejted.

Szerintem legyen a busz de a fent leírtak szerint :)


23L

2016. máj. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Az a ciki, ha el sem jön a randira, és nem szól. Az, hogy mivel jön, nem érdekel. Saját járgány esetében csak annyi érdekel, hogy ne legyen balesetveszélyes közlekedni vele. Ez a vezetési stílusra is vonatkozik. Ha valaki nem tud rendesen közlekedni az utakon saját járgánnyal, az inkább használja a tömegközlekedést.
2016. máj. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Egyik sem, inkább a felfogásod ciki, ha azt hiszed, hogy az általad leírtak cikik lennének.
2016. máj. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom,de pl ha Bpre gondolsz, dzázszor egyszerűbb gyalog vagy tömegközlekedèssel eljutni a-ból b-be,mint autóval..nekem is hiába van autóm,a belvárosba rendszerint nem azzal megyek(persze ha rossz idő van azért mégis)..bár a budai vár környékét egész jól járhatóra megcsinálták,és van is parkolóhely,az 5kerbe pl még most is halál autóval menni..
2016. máj. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
Pesten belvárosba nem furikázok autóval: mindenki megy mint az ökör, és még parkolóhely sincs, nemhogy sedanoknak, még kompaktoknak se jut, mellesleg ki az aki 450-et fizet egy óra parkolásért a belvárosban, egy tökre bizonytalan kimenetelű randiért?
2016. máj. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

6. hétvégén ingyen van a parkolás

sőt, hétköznap este 7 után is


tehát csak szervezés kérdése


ja és ki az, aki munkaidőben randizik? na ugye

2016. máj. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mivel pesten lakok tuti, hogy tömegközlekedéssel mennék a randi helyszínére. Kivéve ha az a randi, hogy elmegyünk egy másik városba-faluba vagy szar az idő (bár ilyenkor a randi is elmaradna), akkor viszont kocsival.
2016. máj. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Pesten semmi pénzért nem mennék autóval, pedig van autóm és tudok is vezetni. Ha megyek Bp belvárosába, akkor pest szélén leteszem a kocsit és onnan megyek tömegközlekedéssel. Olcsóbb és gyorsabb, mint autóval.
2016. máj. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, ne ez legyen a mérce. Viheted nyugodtan a kocsidat, ne szégyelld. Azzal könnyebben tudtok mozogni. Most hogy szegényes, hát istenem... Okos legyél és dolgos, akinek meg pénz kell, attól jobban is jársz ha megszabadulsz, hidd el.
2016. máj. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!