Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, melyik cikibb: ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyik cikibb: ha a pasi busszal megy a randira, vagy egy régi, megviselt kocsival?

Figyelt kérdés
2016. máj. 29. 12:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem érdekel hogy jön randira, csak ne késsen...
2016. máj. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem ciki.

Az én mostani barátom is az első meg az összes többi randira busszal jött, mert nem helybeli. :)

2016. máj. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egyik sem ciki, bocs de olyan baromság ez. valakinek egyáltalán számít ez?
2016. máj. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
34%
Sztem a 2. verzió minimálisan cikibb... én kicsit igénytelenségnek tartom, ha annyi nincs egy srácban, hogy vállalható külsejű autóval járjon (ez alatt nem azt értem, hogy újjal, hanem hogy ne legyen nagyon látványosan megviselt).
2016. máj. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A régi kocsival semmi baj, meg a busszal se, viszont a megviselt kocsi szerintem gáz. Akinek nincs pénze normálisan karban tartani az autóját, az ne tartson kocsit. Szerintem nem gáz egyáltalán tömegközlekedéssel járni, de egy széthullófélben levő rozsdakupacba nem ülnék bele. Ha már van kocsija, akkor felőlem lehet egy kis swift is, nem kell drágának lenni, ilyen téren tényleg nem érdekel, de ha nagyon lepukkant, az eléggé azt sejteti, hogy a gazdi igénytelen.

22L

2016. máj. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!