Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Még be sem töltöttem a 24-et,...

Még be sem töltöttem a 24-et, de már jó pár ősz hajszálam van . Ez nagyon gáz? Fiú vagyok és elsősorban lányok válaszát várom. Ciki ha egy 24 éves pasinak őszhajszálai vannak? És ha festeném? Az még cikibb lenne?

Figyelt kérdés

2012. szept. 15. 02:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy csak nagyon kiszívta a nap?

Ha tényleg őszül, akkor minden okod megvan rá, de egyébként sincs semmi baj azzal, aki festi a haját.

2012. szept. 15. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nehogy befesd a hajad!! Semmi baj nincs pár ősz hajszállal. Elég sok ismerősömnek volt ilyen korban.
2012. szept. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

azt tudni kell, hogyha valaki megijeszt akkor ennek hatására elkezdhet őszülni a haj, sokan nem tudják de ez tényleg így van főleg ha valakinek fiatalon kezd akkor valószínű, hogy ez miatt van.

ha téged nagyon zavar akkor befestheted de semmiféleképpen ne az egész hajadat hanem csak azt a pár szálat olyan színűre mint a többi.

2012. szept. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel semmi gond nincs. A helyedben biztosan nem festeném be, sok lány még vonzónak is találja :)
2012. szept. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Eszem ágában nem áll teljesen befesteni,csak azzal a pár szállal kellene vlamit kezdeni
2012. szept. 16. 12:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Dohányzol? Azt hallottam, hogy a dohányzástól is őszül a haj, és attól is hogyha sokat idegeskedsz.
2012. szept. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen! Dohányzom is,amiről le akarok szokni de nem igazán megy,és néha idegeskedek is.Igazából egy jó ideje szomorú vagyok,és bánatos. Sajnos.. De nekem már pár évvel ezelőtt meg jelent egy két ősz hajszál akkor még nem voltam ilyen rossz helyzetben..
2012. szept. 19. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!