Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti milyen részletességge...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti milyen részletességgel számoltok be a haverjaitoknak a szexuális tapasztalataitokról?

Figyelt kérdés
Elmondjátok milyen volt a lény melle, feneke, stb... Milyen hangokat adott ki, stb..?
2018. aug. 28. 17:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
Jaja, pl. makogott mint egy hörcsög orgazmuskor, vagy visított mint egy napos malac, amit éppen leszúrnak.
2018. aug. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tényleg?
2018. aug. 28. 17:31
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. aug. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
12%

Najó, akkor részletesebben:

Kb. ilyen beszámolók vannak, hogy "Kicsit husis volt, de úgy szopott, mint akinek pisztolyt tartanak a fejéhez. Jó kis kerek segge volt, azt szerette, ha szorítom a nyakát, miközben seg.gbeqúrom. Rendesen lehetett basz.ni a száját. Meg sem kottyant neki, hogy a torkáig lenyomtam a fas.zom. Perverz kis lotyó volt, de vagy 3 órán keresztül qúrtunk. A végén lenyelte az összes cuccot"

2018. aug. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nagyon közeli emberekkel kerülhet ilyen szóba. De nem igazán van ilyenkor konkretizálva a személy. Csak ha valami szóba kerül dolog, azzal kapcsolatban előfordul, hogy valaki mond egy élményt. Nem is szeretem, ha valaki konkrét személy kapcsán mocskos részletekbe megy. Szóval leginkább ez olyan, hogy aki beszél annak a fejében meg van minden konkrétan, de aki hallgatja sokat nem tud hozzáképzelni
2018. aug. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Esetleg: "finom kis vékony csaj volt darázsderékkal és kicsi hegyes mellbimbókkal" ...vagy éppen: "volt egy kis felesleg rajta, de cserébe volt két jó nagy kannája".

A hangokkal kapcsolatosan max. annyi, hogy pl. "egyfolytában nyögött, ahogy qurtam" ...meg ilyesmi.

2018. aug. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%

Példában, bátyámmal pont ilyen dolgokról volt szó tegnap iszogatás közben. Én amúgy se szeretek beszélni ilyenekről, kicsit prűd vagyok. De főleg nem bátyámmal, hideg kiráz ha ilyenekről beszél. De felöntöttem a garatra, ilyenkor nagyobb a tűrőképességem.

Ő mondjuk beszélt a konkrét barátnőjéről, ami nem szép dolog. Én csak úgy említettem meg embereket, hogy "lány", "volt barátnőm", stb. Akárcsak itt teszi az ember. Így nem fáj senkinek. De akárkivel is volt ilyenekről szó életemben, 99%-ban pozitív dolgokat mondanak csak el. Negatív dolog tekintetében csak viselkedés szokott elhangzani a lányokról.

2018. aug. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
#7: te most lány vagy, vagy búza?
2018. aug. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Te most dél-pesti vagy, vagy józsefvárosi, netán vidéki?
2018. aug. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#9: kiköltöztem Pestről az agglomerációba, mert nem bírom már a sok putrist, kunnyót meg a bulizó nyikhajt. De mi köze van ennek ahhoz, amit én kérdeztem?
2018. aug. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!