Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Huszonévesen is "szűzies"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesen is "szűzies" vagyok, kb szűznek érzem magam. Ez mennyire van rendben? Másnál is van ilyen?

Figyelt kérdés
Eddig csak egy férfival szexeltem. Félek más előtt levetkőzni, félelmetesnek tartom, hogy szexelnek valakivel... Igazából kívánom a szexet, de túl felénk és gátlásos vagyok. A férfiaktól a külsőmre sok pozitív visszajelzést kapok, de ennek ellenére is ilyen érzésem van. Más nő is ilyen?
2018. aug. 28. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
És mindezt hány évesen?
2018. aug. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene egy ilyen lány, ha fel lehetne oldani az idők folyamán a gátlásosságát.
2018. aug. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Volt ilyen lánnyal dolgom, meg mondom őszintén legelőször kicsit megmosolyogtatott, olyan értelemben, hogy azért nem feküdtünk le (csak jóval később mikor már jól megismert) mert szégyenlős volt, pedig iszonyatosan kivánatos alakjától szinte állandó erekcióm volt. Mint utólag kiderült nagyon bagater dolog miatt volt gátlásai. De talán annyiból jó volt, hogy mire megtörtem a gátlásait és lefeküdtünk, már piszkosul kivántam, és nagyon jó volt a szex vele :)
2018. aug. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Rossz volt az első alkalom hogy ennyire félsz?

Ennyire gátlásos vagy?

Valami biztos nem ment rendben ha félelmetesnek tartod azt a dolgot h valakivel szexelj

24N

2018. aug. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

én meg néha olyan vagyok mintha szexeltem volna már vagy 10 fiúval, pedig szűz vagyok :D

20l

2018. aug. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eddig én se voltam valami levetkőzős típus, de pár napja vesztettem el a szüzességem és azóta minden gátlásom eltűnt. Nekem közrejátszott az, hogy élveztem az első alkalom minden percét. Talán neked az első szex nem volt valami kellemes vagy nem kaptál pozitív visszajelzést a férfitől és azért van benned még félelem?


20L

2018. aug. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom élvezni a szexet, de szégyenlős vagyok nagyon a testemre. Én nem látom a testem olyan szépnek. Sok férfinak bejövök, de ilyenkor azt gondolom, hogy meztelenül már biztos nem tartana vonzónak... A szexben is inkább ez a szégyenlősség van, hogy mi van, ha bénának tart.:D
2018. aug. 29. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!